| motserat a întrebat:

BUNA I-am spus ca il plac crezind ca va fi mai bine si se va schimba ceva dar nu a fost asa acum ma ignora si m-a blocat pe toate retelele de socializare fiindca am intrebat-o pe prietena lui ( care si ea i-a zis ca ii place de el si acum sunt impreuna) am intrebat-o daca ei sunt impreuna si el s-a suparat din cauza asta si mi-a zis (ce te intereseaza pe tine viata mea )
Ce pot sa fac? ca sa fim macar prieteni cum eram si pana acum in fiecare zi la scoala eram impreuna

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Meriți mai mult, nu e necesar sa te umilești pentru un băiat. Dacă apreciază prietenia voastră va face el ceva. Dacă nu, înseamnă că nu e prieten adevărat. Nu uita ca un prieten adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu faci nimic. Ii lasi in pace.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti bagi nasul unde nu trebuie, suferi consecintele.
De ce nu lasi baiatul sa decida cu cine vrea sa fie el?
Imi pare rau pentru tine, dar asta se intampla cand esti disperata si faci tu ceea ce nu ar trebui.
Invata si ia aminte, pe viitor astepata ca baiatul sa vina sa-ti ceara prietenie, poate el nu te place sau nu te vrea si o sa ramai singura si rusinata, ca acum.