| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii arat si ei chestia asta... problema este ca fata are prieten dar am iesit de n ori cu ea in oras, i-am cumparat cadouri, flori si pot sa zic ca petrec cam 5 zile din 7 cu ea. Imi place de ea foarte mult si as face orice pentru ea oricand dar ma deranjeaza un pic stiind ca are prieten sad... Cum as putea sa-i captez atentia sau sa o fac sa renunte la ala? Ea are 20 de ani si iubitul ei 27 sad.

9 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Super idei de cadouri gasesti aici: https://3gifts.ro/

| T0T a răspuns:

Dacă nu simte ceva pentru tine, și tu ar trebui să știi asta mai bine, atunci nu își va lăsa prietenul pentru tine. Cadouri se fac dacă erai într-o relație, așa cel mai probabil vei regreta că ți-ai pierdut timpul și banii cu acea fată.

| R0R0 a răspuns:

Nu inteleg ce vrea ea sa faca.Joaca la 2 capete:1)Iubitul ei- pe care il inseala cu tine si cu care ramane din motive doar de ea cunoscute
2) tu- care o iubesti si speri ca vei fi cu ea.

Apoi ea pe cine place?
Nu mai ai ce face ca sa ii captezi atentia. Totul depinde de ea.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ooo,ce frumos, nici nu e a ta dar i-ai luat cadouri. Ai invat-o bine. Prietenul care imi face cadouri din senin, eu zic ca in capul ei e "Ce bine ca am un barbat care ma satisface in pat si un baiat care imi cumpara chestii, de ce sa inchei una din ele?". Pana la urma-urmei fata joaca bine pe doua terenuri.Iesi din friend zone.Cauta-ma pe privat daca ai nelamuriri

| ohkay a răspuns:

Nu știu cum ai putea să-i captezi atenția, dar ar trebui să-i spui adevărul.

| Ana_Lore_2001 a răspuns:

Stai linistit, oricum o sa se desparta de ala de 27 de ani pentru ca diferenta mare de varsta duce la deteriorarea relatiei.

| CansuFevzi123 a răspuns:

Eu sunt fata, iar daca as fi in locul fetei aceleia as prefera in loc de flori, si cadouri, adevarul. Spune-i ce simti, iar daca si ea simte ceva pentru tine totul e ok, iar daca nu, nu fi trist, oceanul e plin de pesti. O sa-ti gasesti si tu, persoana aceea speciala. Dar adevarul e mereu cel mai bun

| delete95 a răspuns (pentru CansuFevzi123):

Stie ce simt pentru ea. vreau sa zic ca noi ne sarutam si... (chestii)... doar ca parca nu vrea sa renunte la celalalt tip sad. Cand o sarut nu imi spune sa termin sau sa nu mai fac asta niciodata.

| bellaavasiloaie a răspuns:

Inventează o poezie sau un cântec de dtagorte
Cand e singura ii spui poezia sau ii canti cântecul si dupa ii spui ce simti