| Mc97 a întrebat:

In urma cu 2 saptamani a trebuit sa fac un chiuretaj pentru o sarcina oprita in evolutie la aproape 10 saptamani, trebuie sa merg la control dupa primul cm si de copil a zis ca dupa 3 luni de pauza! Cine a mai trecut prin asta urmatoarea sarcina a fost in regula, ati facut ceva tratamente pentru mentinere sau totul a fost in regula?

1 răspuns:
| Anabella22 a răspuns:

Nu vreau să vă speriați, dar următorul nostru pas a fost adopție, schimbați medicul, am inteles că la sibiu la o clinică privată este unul bun