| UserFifer a întrebat:

Bună.^^Numele meu este Alexia.Am o mica problemă în familie..Fratele meu, are aproape douazi de ani.Aseara a avut o discutie cu mama, unde s-a tipat mult pe motivul ca el ar fii intretinut o relatie cu un alt barbat. Vreau sa aflu mai multe despre conceptul de homosexual..Este ceva anormal? Mie nu-mi pare asa.Ce aș putea face cu fratele meu? Cum sa-l impac bine cu mama.Care-i o femeie destul de religioasa.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E treaba lui ce face la cei 20 ani ai lui. Daca mama ta e religioasa nu o sa acepte niciodata treaba asta

| AirănMeidăn a răspuns:

"a umanitatii", scuze, dar nu ma pot abtine
realizezi ca a fost observata si la animale, nu? si ca o anumita parte din creierul unei persoane gay e diferita de cea a unui om straight? iti zic doar ca nu e alegerea lor sa fie asa

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ce contemplator esti cu eithinking daca prezinta o anomalie a creierului, ar trebui sa stea ascunsi nu sa iasa anual la parade homo si alte minuni

| AirănMeidăn a răspuns (pentru SergiuBoss11):

da, cu asta nu sunt nici eu de acord. iti baga pe gat ca trebuie sa-i accepti si toate cele chiar daca tu n-ai nimic cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa o doara nici pe mama nici pe tine ce face fratele tau si cu cine in dormitor. religiosii sunt niste homofobi nesimtiti, of bunatatea lor te scarbeste.

| Mirke a răspuns:

Dar cu filmele prono cu lesbience sa fii de acord, alea nu reprezinta o decadere, sunt excitante si ridicatoare de moral! Numai barbatii sunt bolnavi psihici, femeile nu!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Mirke):

thinking si femeile sunt bolnave, dar daca tie iti place sa te uiti la filme prono, cine sunt eu sa ma pun in calea hobby-ului tausurprise?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Mirke):

this is why i need feminism!

| Mirke a răspuns:

De ce sa nu aiba nepoti? Majoritatea gaylor au fost casatoriti cu str8ts ca asa cere traditia. asa au realizat orientarile lor si normal ca nu a durat castoria dar copilul poate exista ca nu e steril. Sunt femei care iti pot face copil contra cost. Sau poate adopt! NU E VB DE COPII e vorba de ce zice lumea, ca e rea si barfeste si pe batrani ii doare de asta nu de fericurea tinerilor!

| RespiraSiInspira a răspuns:

Pai...nu prea ai avea tu ce face.Parintii tai au dreptul sa fie suparati si fratele tau are dreptul sa faca ce vrea cu viata lui, dar in acelasi timp parintii tai nu vor avea niciodata nepoti de la el, iar asta este o lovitura grea pentru un parinte.Asteapta sa se linisteasca apelewinking

| MrNob0dy a răspuns:

nu e normal asa ceva, si nu ar fi normal sa ti se para normal happy iar mama ta a reactionat destul de normal asa cum orice parinte normal ar reactiona. si nu o veti putea face sa fie de acord atat timp cat ea e o persoana religioasa