| 99NYC a întrebat:

O sa particip maine la masa de Craciun a familiei prietenei mele. Sunt cu ea de cateva luni, nu am mai partcipat pana acum la asa ceva. Intrebarea mea este daca ar trebui sa ma duc cu ceva cadouri pentru parintii ei. Sa iau ceva bauturi, ciocolata sau alte cadouri?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un vin de cotnari si o ciocolata scumpa e suficient

| Adry05 a răspuns:

Da, ar cam trebui sa duci ceva. Vin si ciocolata e suficient cum s-a mai zis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sticla de vin si un buchet de flori nu strica

| ibaal a răspuns:

Cadouri individuale...nu neaparat daca nu i-ai cunoscut pana acum!
Insa, desigur, poti lua un vin bun si niste ciocolata, ca sa nu mergi cu mana goala!

| teo530 a răspuns:

Ar fi foartre frumos si ai face o impresie buna(chiar daca cred ca ai deja). Poti lua o sticla de vin si cadouri ce ii place tatalui si mamei ei, asta daca stii sau o poti intreba pe prietena ta ce le place. Sarbatori fericite!

| Windwalk3r a răspuns:

Ar fi frumos ciocolata pentru mama si fiica