| JustStitch a întrebat:

Buna Seara happy Am cunoscut o fata pe la 17-18 ani care face liceul de teologie, am inceput sa ne cunoastem dupa ce ne vazusem de cateva ori intamplator trecand unul pe langa celalalt si apoi ea m-a cautat mi-a dat cerere pe Facebook, si mi-a zis ca m-a cunoaste, mi-a dat nr ei de telefon, am vb ce am vorbit, si ne-am vazut. Am stat cu ea de vorba si mi-a spus ca este singura, si ca vrea ceva serios cu mine bine dupa ce ne mai cunostem putin, a trebuit sa plece, ne-am luat larevedere si in 15 min primesc mesaj de la ea sa ii sterg nr si sa nu o mai caut. bineinteles ca am lasat-o sa vad ce face, nr nu i -am sters si m-a cautat ea sa o imprumut cu bani ca sa plece in weekend acasa, ea sta la camin, in fine ne-am vazut iar, am ajutat-o si mi-a ca da vrea sa fim impreuna, eu ma bucurasem pentru moment. maine este ziua ei si ma gande-am sa ii iau un lantic dar nu stiu sigur daca il i-au sau nu pentru ca ea are o problema, problema e ca nu imi inspira incredere, pentru ca ea mai umbla si cu alti baieti si am vb cu ea si m-am enervat cand mi-a zis ca e la un baiat, eu. raspund, care baiat? ea. iubitul tau? si mi-a zis ca eu sunt doar amantu.
M-am saturat de ea, cum fac sa scap de ea, intr-un mod placut?

Răspuns Câştigător
| Adyy5 a răspuns:

Nu e bine sa te complici cu astfel de oameni.Inca n-ai inceput ceva serios, din fericire, dar daca vei incepe o sa prinzi sentimente pentru ea si o sa te lasi manipulat, nu vei mai avea scapare.Gandeste-te la consecinte.Din ce ai spus reiese faptul ca te foloseste.Ti-a spus ca vrea sa aiba o relatie cu tine si sa te faca s-o doresti ca pe urma sa profite de pe urma ta si sa stea cu altii.
Iti vrea banii si probabil sa petreaca cateva nopti cu tine, dar dupa gata.
Nu ii ia lantisor sau altceva, nu merita.Sterge-i numarul,incepe s-o eviti,n-o mai cauta si gaseste-ti pe cineva care sa te aprecieze pentru persoana ta, nu pentru banii tai sau doar din interes.
Nu poti scapa de ea intr-un mod placut, altfel va continua sa insiste, spune-i direct parerea ta si fi crud, dar doar daca te mai cauta.Astfel te va lasa in pace.
Daca se intoarce la tine nu ceda sub presiune, orice ar spune, altfel vei avea de suferit.

9 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

E mai simplu daca i-ai adauga numarul in lista de blocate.

| xerxes1 a răspuns:

Placut pentru tine sau pentru ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o mai cauta, nu mai vorbi cu ea si gata.

| Alexandru0007 a răspuns:

De ce sa scapi intr-un mod placut? scapa si gata. n-o mai cauta.

| Betty12345678 a răspuns:

Nu mai vorbi cu ea si gata.

| OMFGConrad a răspuns:

Al naibii călugăriță! laughing

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Las-o in pace, foar s-a jucat cu tine

| ekkk a răspuns:

Frate,o asemenea curva nu merita onoarea de i-ai spune cu frumosul
faci cum fac si eu, 5 fete am avut care au incercat/reusit sa iti bata joc de mine in diferite feluri, si dupa pe toate le-am luat la rand si le-am facut sa planga
iti sugerez sa fac la fel, in cazurile astea se lasa cavalerismul la o parte