| Clauka_Klaudia_1999 a întrebat:

Buna sunt claudia si am 13 ani as vrea sa va intreb ceva despre fratele meu sper sa ma ajutati... este vorba ca fratele meu are 22de ani si al cheama catalin dar ceva s-a schimbat inainte era foarte vorbaret cu mine se juca cu mine mergeam in excursi si acum de 5 luni nici nu ai mai pasa de mine de ce oare?

Răspuns Câştigător
| Antoonel a răspuns:

Poate are o prietena.
Si poate nu mai este virgin. Dupa ce faci chestia asta, te maturizezi complet. Sau poate s-a certat cu niste baieti. Incearca sa-i spui mamei tale sau vorbeste cu el! Bafta.

| Clauka_Klaudia_1999 explică (pentru Antoonel):

Mersi frumos ai dreptate

10 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Poate e indragostit sau are niste probleme.da-i timp sau vorbeste cu el cel mai bine sa vorbesti cu el

| IloveME a răspuns:

Si-a facut prietena in timpul asta?
Daca nu poate are si el probleme sau poate si-a dat seama ca ai crescut!

| TheAce a răspuns:

E varsta la care intervin responsabilitatile. Job, cariera etc etc. Diferenta de varsta e mare. Tu nu ai practic nici o responsabilitate, el are multe, e normal sa para mai distant dar nu ai de ce sa iti faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are si el probleme, ca orice om.
N-o lua personal, sigur te iubeste.

| Clauka_Klaudia_1999 explică (pentru anonim_4396):

Ok poate ai dreptate mersi pentru raspuns

| bismarck a răspuns:

Dacă înainte eraţi foarte apropiaţi, vorbeşte cu el. Însă ca şi cei dinaintea mea îţi spun şi eu că e posibil să treacă prin nişte momente grele chiar edacă tu nu le observi:
- poate e îndrăgostit
- poate a fost rănit de o fată
- frământări interioare
- alte lucruri prioritare în momentul de faţă
- ceartă cu cel mai bun prieten
Lista poate continua.Acordă-i nişte timp, sau vorbeşte cu el despre asta.

| Clauka_Klaudia_1999 explică (pentru bismarck):

Okmltumesc oarte frumos cred ca ai dreptate

| Anișoara963 a răspuns:

Desigur l-a lovit dragostea drep in inimă xD

| Clauka_Klaudia_1999 explică (pentru Anișoara963):

Hmmm cred ca ai dreptate