| BlancaFantasma a întrebat:

am o "problema". O colega cu care ma inteleg foarte bine, m`a invitat la majoratul ei sambata.Imi e rusine sa merg deoarece colegii/colegele care vin o sa aiba partener, iar eu sunt singura(a chemat putini colegi). As vrea sa ma duc dar nu vreau sa ma simt in plus, caci chiar daca vine si prietena mea cea mai buna ea are iubit si clar o sa stea cu el.vine si colegul pe care il plac(si el e singur) dar el o sa stea cu baietii stiu cum face el si oricum de mine nu ii pasa.Deci ce sa fac? mi-ar placea sa ma distrez dar mi-ar fi rusine sa merg singurasad Mai bine stau acasa? Eu sunt mai timida, si stand printre ceilalti care au pereche m`as intrista. un sfat va rog!(am 18 ani)

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Sincer, eu în situaţia ta nu aş merge.
Ştiu că sună aiurea şi nu asta voiai să auzi laughing, dar eu dacă aş fi invitată la un party unde nu am treabă cu nimeni de acolo şi aş şti de dinainte asta, nu aş merge, decât să mă simt mizerabil thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si nu atrage atentia celorlalti si poate ai sa ai noroc si-ai sa vorbesti cu colegul de care-ti place?! Dar daca vrei sa stai acasa stai,in locul tau m-as duce, dar sa stii eu tot sunt timida! mai pe scurt, ascultati inima. fundita please>>>>

| iuli_2345 a răspuns:

Ar trebui sa te duciwinking nu stii cat de bine te poti distra chiar daca esti singura. Decat sa stai pe canapea si sa te mozolesti cu parteneru tau mai bine dansezi si esti sufletu petreceriiwinking O sa vezi ca o sa fie ceva nou si o sa-ti placa asa ceva. Sper sa te duci si sa-mi dai fundahappy