| nunushka a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare:Cum sa ii impiedic pe mama & tata sa se certe, cred ca vor sa divorteze! Ajutati-ma va rog sad a da si am doar 11 ani crying

Răspuns Câştigător
| deeadragutza2 a răspuns:

Ascultama ca iti zic din propria experinta pentru ca si parintii mei vor sa divorteze. La inceput si eu ma gandeam cum sa ii impiedic sa faca asta dar am discutat cu mama. Nu ai cum sa ii faci sa nu se mai certe daca vor sa divorteze e alegerea lor crede-ma e mai bine asa decat sa ramana impreuna si sa isi faca zile fripte unul altuia. Ar trebui sa te resemnezi si sa nu uiti ca in ciuda certurilor lor si daca o sa divorteze tot o sa ramai copilul lor si o sa te iubeasca. Treci peste. Bafta. fundita?

2 răspunsuri:
| nunushka explică:

Mersi deeadragutza

| deeadragutza2 a răspuns (pentru nunushka):

N-ai pentru ce si incearca sa nu mai pui la suflet certurile lor pentru ca nu merita ei te iubesc. Daca vrei sa mai vb lasa-mi id daca vrei