| IoanaElena23455566 a întrebat:

Buna TPU. Am un baiat pe nume David, de aproape 4 ani. Il cresc singura pentru ca sotul meu a decedat inainte sa nasc copilul. In casa mea, copilul fiind mic, nu m-am ferit niciodata sa ma schimb in fata lui, sau lucuri de genul acesta, asa ca, nici copilul nu are vreo retinere din a sta dezbracat, din punctul meu de vedere e normal, mai ales la varsa lui. Ca orice baiat, l am surprins de mai multe ori cand se juca cu penisul sau, i am explicat de mai multe ori ca poate face asta doar acasa, cand este singur. Momentan, de mine inca nu se ascunde cand face asta, dar nu asta este important. Intr o zi l am surprins masturbandu se, nici nu s-a obosit sa se ascunda de mine iar eu m-am comportat de parca nu observ. Am cautat pe internet si am inteles faptul ca ii normal sa faca asta. De multe ori s-a intamplat sa-l vad facand asta si am obervat ca in timp ce se masturbeza, incepe sa gafaie si sa se inroseasca...
Sincer... inca nu i-am spus nimic, vreau sa aud si mai multe pareri. Sunt constienta ca intr o zi o sa am o discutie cu el legat de asta, dar ma asteptam sa mai dureze ceva. As vrea sa citesc si niste pareri de la voi...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe o reprogramare la cip, mama android cu sistem de operare ne-actualizat tind sa vad la tine. Ala mic nu are voie sa o frece de fata cu parintii, sau strainii, altfel ajunge masturbator de meserie si nu o sai convina femeile pentru ca mana va fi buna pentru el

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal si nici sanatos sa te mai dezbraci in pielea goala, in fata copilului.
Iar copilul la anii astia nu mai trebuie tinut in curul gol, ca ajunge un onanist, scoaand putilica sa se joace cu ea pe strada sau ordiunde va aflati fiindca nu i s-a explicat niciodata ce face rau si de ce nu are voie sa faca acest lucru, asa cum ar fi trebuit deja sa-l educi.
Educatia incepe acasa, inca de la cateva luni, cand incepe sa inteleaga ce are voie si ce nu si pana acum trebuia deja sa stie ce face rau si ce nu.
Deschide gura si interzice-i sa isi mai frece cucul, ca nu este normal. Pune-i chiloti si forteaza-l sa umble cu chilotii pe el.

| sierra1 a răspuns:

"| AlinaDaniela200: Sunt mama a unui băiat de 12 ani...mi-am văzut copilu..intretinand reacții intime"

"| AlinaDaniela200: Am un baiat pe nume David, de aproape 4 ani.l am surprins masturbandu se..De multe ori s-a intamplat sa-l vad facand asta"

spuneai de păreri? Eu cred că ar trebui să mergi la medic. La un psiholog

| Mosotti a răspuns:

Pai baiatu tau are 12 sau 4 ani?! Ca inainte ziceai ca are 12.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nudiști când mergeți?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cine mai intelege? Odata zicea ca are baiat de 12, acum zice ca de 4 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Când ți-am zis că e trollolo, nu m-ai crezut.

Să nu zici că ți-am spus eu, dar...ți-am spus eu.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stiam, am vazut acum in mesajul lui sierra1, nu stiam de contradictia asta, trebuia sa-mi spui si atunci era clar.

| Silwian a răspuns:

Cati ani are baaitul tau.> Pe bune ceintrebare i asta? laughing))

| 3824060673 a răspuns:

Undeva a văzut cum se masturbează un bărbat.
Ai grijă la cei pe care îi cunoaște prin tine sau la ce filme te uiți tu