| bebem a întrebat:

Am si eu o problema, adica nu e chiar o problema doar ca sunt in pana de idei. peste doua saptamani e majoratul iubitului meu, si nu stiu ce cadou sa ii iau. suntem impreuna de 3 ani. pana acum i-am luat bratara, fular, portofel, set cu pix si breloc, marog chestii practice. acum chiar nu stiu ce as putea sa ii fac cadou.as vrea sa fie ceva special, sa ma incadrez in suma de bani sa zicem.250 ron. Va rog ajutati-ma cu ceva idei.

Răspuns Câştigător
| Tzutzik a răspuns:

Atunci invită-l la tine și leaga-i ochii cu o funda neagră (înainte de a intra la tine în cameră) iar acolo să fie deja totul pregatit. Apropo tu cîți ani ai, vîrsta în cazul de față nu are importanță fiindcă aveți deja 3 ani de cînd vă întilniți!? și daca vei face asa tot o să-i lași o amprentă în suflețel.

11 răspunsuri:
| Tzutzik a răspuns:

Poți să-i faci o cină romantică lumînari vin roșu si ceva bucate, bucatele lui preferate de fructe sa nu uiți, și încă ceva un cadou ceva simbolic dar să-i și aducă aminte de tine.și de dragostea pe care i-o porți.ideea cu maioul mi-a plăcut.

| bebem explică (pentru Tzutzik):

Da...ar fi ceva, daca as si avea cum sa fac astahappy lucrul asta cu siguranta o sa-l fac cand vom locui impreuna peste un an doi. mersi de sugestiehappy

| bebem explică (pentru Tzutzik):

Eu 17 anihappy el implineste 18

| Tzutzik a răspuns (pentru bebem):

Atunci fă așa...eu cred că va fi o surpriză plăcută..., iar dacă poate părinții nu-ti permit sau mai zic ei ceva du-te la el spune-i că așa si așșa vreau sa-ți fac o surpriză dar la mine nu se primește și am hotărît să o fac la tinelaughing)hai poate vb în privat?

| bebem explică (pentru Tzutzik):

De fapt.cred ca am ocazia sa fac cv special pentru elhappy dar cu cateva zile inainte de ziua luihappy nu pot de ziua lui exact

| bebem explică (pentru Tzutzik):

De fapt.cred ca am ocazia sa fac cv special pentru elhappy dar cu cateva zile inainte de ziua luihappy nu pot de ziua lui exact

| Tzutzik a răspuns (pentru bebem):

Atunci baftă!

| Tzutzik a răspuns (pentru bebem):

Atunci invită-l la tine și leaga-i ochii cu o funda neagră (înainte de a intra la tine în cameră) iar acolo să fie deja totul pregatit. Apropo tu cîți ani ai, vîrsta în cazul de față nu are importanță fiindcă aveți deja 3 ani de cînd vă întilniți!? și daca vei face asa tot o să-i lași o amprentă în suflețel.

| parachute a răspuns:

Poti sa faci ceva personalizat, de exemplu un tricou cu ceva scris pe el, sau papuci de camera ceva. : )))

| bebem explică:

Dau fundita pentru cea mai buna ideehappy

| myna2011 a răspuns:

Am eu o ideehappy! Ce ar fi ca tu sa ii cumperi eu stiu, un tricou cu voi doi sa il personalizezi, si sa te imbraci in el la o melodie sa il iei la dans, ceva al vostru si sa intaleaga ca tricoul, sau ce o fi el, sa fie daruit din inima, probabil va avea o reactie foarte placuta, daca e o persoana sociabila, iar pe langa asta ai putea sa ii iei cv de care sa se folosesca eu stiu, poate ceva mai scup care sa acopere valoarea ar fi foarte fain.

| bebem explică (pentru myna2011):

Hmm.interesanta ideeahappy mersi mult. daca nu mai vine altcineva cu o idee mai buna primesti fundita