| AloneInTheDarkness a întrebat:

As vrea sa raspunda mai mult Fetele :Eu si iubita mea suntem certati de aproape o luna si acum ca vine dragobetele as vrea sa ii fac o surpriza sperand ca poate ne vom impaca(ne-am certat din cauza unei colege invidioase crying angry ) dar nu stiu ce surpriza sa ii fac ma gandeam sa ii trimit flory (trandafiri) si o inimioara mare dar nu stiu daca i le pot trimite prin posta.Va rog ajutati-ma. Funda mare kiss

8 răspunsuri:
| love999 a răspuns:

Pai surprizza ar putea sa fie u la usa ei, in genuchi(da sa vb cu PARINTII EI CA SA DESCHIDA EA USA) cu niste trand. (ce cul. ii place) si spunandu-i chesti din asta " Te rog sa ma ierti, pentru ca am fost un bou si nu stiam cand sa ma opresc!" si langa tran. sa ai o inima mare (felicitare) in care sa scrii ca o iubi si chesti din astea! fundita! puppy dog eyes

| AloneInTheDarkness explică (pentru love999):

Nu pot sa i le dau in persoana pentru ca noi aveam o relatie la distanta.as vrea sa fac asta dar daca nu se poate i le pot trimite (dar nu stiu daca pot prin posta) dar imi pare rauu pentru tot ce i-am facut dar cea mai mare vina o are colega care ne-a despartit crying

| love999 a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

Ok atunci trimitei o scrisoare in care sa iti ceri iertare si niste trandafiri! big grin

| AloneInTheDarkness explică:

Ti-a cerut cineva parerea?

| cipri2112 a răspuns:

Pai depinde unde sta ea cel mai bine ar fi sa te duci la ea si sa recunosti ca ai gresit crede-ma orice fata adora asta si faza cu flori si inima super tare. Dar daca fata nu sta singura adica cu parinti ei mai intai trebuie sa vorbesti cu parinti fete si sa stabilesti o intalnire cu iei sa vezi ce poti afla de la ei mai ales de la maicasa, daca ai ghinion si ei te urasc.BAFTA. Acu da funda!

| BabyBluuuu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci sa vorbesti cu ea dar nu o lua chiar prin surprindere. vorbiti despre alte lucruri la inceput si pe urma poti sa ii zici ca tu tii foarte mult la ea si ca vrei sa va impacati. poti sa ii spui ca nu trebuie sa va certati din cauza uneia. daca va iubiti trebuie sa fiti impreuna

| myna2011 a răspuns:

Sunt de parere ca fiecare are pe cineva! Indiferent de cum arata sau eu stiu, tu esti vreun fat frumos? Sincer eu cred ac cel mai bine at fi sa o cauti, nu cu surprize trandafiri si eu mai stiu, eu cred ca daca o cauti e mult prea mult pentru ea, sigur niste cuvinte frumoase si poate ceva simbolic ca o poza din trecut cu voi 2 tablou sau eu stiu ar fi foarte frumos pentru ea! Faci cum crezi!

| mihaela176 a răspuns:

Ai putea sa i le trimiti cu un biletel in care sa scrie ca iti pare rau, si o declaratie de dragoste.Sa fie un buchet mare de flori si cu un colier frumos langa flori. Sper ca te-am ajutat. Funda?