| Marian13579 a întrebat:

Aseara am suparat-o pe mama facand o gluma proasta cu ea si acum nu vrea sa mai vorbim (sau asa pare)...
Intrebarea mea este: Cum as putea sa ma impac cu ea? (de preferat fara investitii, dar incerc orice)
PS: Astept un raspuns serios cat mai repede posibil!

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Te duci si iti ceri scuze, ii spui ca nu ti-ai dat seama pe moment ca era deplasata gluma si ca iti pare rau si ca nu asta a fost intentia ta..si ii promiti ca nu se va mai intampla.scurt si la obiect!

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Poate ne spui și despre ce glumă proastă e vorba ca să ne putem da seama cât de adâncă poate fi supărarea și cum s-ar putea repara.