| anonim_4396 a întrebat:

deci : am cunoscut zilele trecute o fata de 26 de ani (in italia) ne-am bagat in vb si la un momendat ii da sangele pe nas, am intrebat-o ce sa imtamplat si mi-a spus ca e de la bataile ce le ia acasa, e casatorita cu un barbat de 33-34 ani si o bate dimineaa la amiaz si seara ( sotul ei bea foarte mult ) imi zicea ca are o viata urata in ro si ca ar vrea sa ramana aici pentru. ca a vazut ca se poate trai si altfel dar are un copil care e acasa cu sotul si vrea sa il aduca si pe el aici(pe copil)doar ca sotu ei nu ii da acordul. Ce ar putea sa faca sa ia copilul? ea vrea dor o sansa pentru. copilul ei sa aiba un viitor si langa un tata betiv nu are nici o sansa! Va rog daca stiti ceva spuneti-mi! multumesc anticipat cer scuze daca nu am pus intrebarea la categoria corecta

Răspuns Câştigător
| Yana_4447 a răspuns:

Av. Cotoz Ferenc-Gyula nr.tel 0742080678, o sa-i fie de mare ajutor, cel putin mamei mele a fost si nu numai. Detesta violenta si este de partea femeilor, a ajutat multa lume. O sa iti raspunda la toate intrebarile tale, e un om modest. Si nu o sa-ti goleasca buzunarele fara sa te ajute asa cum fac alti avocati dobitoci! Alegerea este a ta!

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Sa divorteze.

| Yana_4447 a răspuns:

Mami a avut aceeasi problema, dar ca sa ne poata aduce in strainatate mai intai a trebuit sa divorteze si sa-l scoata din drepturiile de tata! Avand in vedere ca este un betiv si o bate procesul nu dureaza deloc, mami a divortat in doua saptamani si am fost luati in custodia ei. Sa vb cu un avocat bun si sa treaca la fapte repede, mult curaj!

| andrei1121 a răspuns:

Sa divorteze ce dracu stai o viata langa un barbat pe care nu-l iubesti ce ca dragostea nu se face cu forta ci cu sentimente

| pokgang a răspuns:

Pai sal dea in judecata sa redeschida dosarul si sal ia la ea