| iulya23 a întrebat:

:** Decii, am o mica nelamurire, mama prietenului meu e foarte "dragastoasa" cu mine, adica se poarta foarte ffrumos, ma suna, ma intreaba ce fac, cum ma mai simt, cum ma inteleg cu baiatul ei, dar odata mi-a spus sa o sun mai des sa nu uit de ea, mi-a dat de banuit, vrea sa vada ce fel de fata sunt, chiar nu stiu! Voi ce crede'ti?

13 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Sti e bine sa ai o relatie buna cu mama iubitului tau si e normal sa se intereseze sa vada ce fel de fata esti pentru ca totusi e mama si vrea o fata buna pentru baiatul ei. Eu cred ca te vede ca pe o fiica si ii place sa vorbeasca cu tine

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Pai, ori te verifica sa nu-l inseli sau ceva de genu sau poate chiar ii pasa, ai grija mare! Daca il iubesti spune-i mamei lui in fata!

| iulya23 explică (pentru LexHasAMasterPlan):

Maam lui stie asta, adica stie ca ne iubim foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te invidiez! O sa ai o soacra cumsecade, sa ai la cine sa-ti lasi copiii linistita... o sa fie un pic cam mamoasa cu nepoteii, probabil o sa vrea sa ii cresteti impreuna si o sa se implice poate prea mult, asa ca iart-o si tu cand va deveni prea posesiva...

| eurynomus a răspuns:

Cred ca ii place de tine k e pe invers

| Xenya a răspuns:

Inseamna ca este o femeie super de treaba si are o gandire pe masura! Nu te speria, vrea doar sa fiti prietene! happy

| thefighter1 a răspuns:

N-are ce face

| InViataReala a răspuns:

Eu cred ca ii pasa de tine si tine foarte mult la tine si la baiatul ei. Vrea sa va vada fericiti.

| Sebimenis a răspuns:

Sau....cred ca ea crede ca tu si baiatul ei sunteti impreuna / vrea sa fiti. Si eu cred ca vrea sa stie ce fel de fata esti ca poate fiul ei este burlac si i-a zis ca vrea sa aiba si el o,, prietena'' si poate mama lui vrea sa fi,, prietena'' lui... deci cred ca ti-a fost de ajutor. FUNDA?

| iulya23 explică (pentru Sebimenis):

Api eu am aproape 1 an de cand sunt cu baiatul eihee hee

| Sebimenis a răspuns (pentru iulya23):

Atunci e si logic...