| XxPufosheniaXx a întrebat:

BUna TPU!
Imi puteti da un sfat?
Maine urmeaza sa am prima intalnire cu prietenul meu si sunt putin cam emotionata! Nu stiu ce sa fac. Daca incearca sa ma sarute? Nu cred ca sunt pregatita pentru primul sarut sad
Asa e felul meu. Sunt mai timida si nu pot sa scap de timiditatea asta crying
Daca o sa incerce sa faca asta, eu nu pot sa-i spun ca nu vreau sau ca nu sunt pregatita pentru asta. Deci ce ar trebui sa-i spun, sau ce sa fac?
Dau funda pentru raspunsul cel mai bun! happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și unde scrie că trebuie să accepți sărutul de la prima întâlnire?
Îl refuzi politicos, aveți viitorul în față, ce atâta grabă?
Pleacă cineva militar în Congo? Nu!
Pa, pa.

| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pai in primul rand ar trebui sa stai linistita si sa nu iti mai faci atatea griji.Lasa rusinea la o parte, fi naturala.Fi relaxata si lasa grijile deoparte.
Daca inca iti este frica de primul sarut, ii poti spune ca inca nu esti pregatita pentru asta si ca sa mai treaca putin timp.Cu siguranta va acepta, mai ales daca tine la tine.
Lasa emotiile la o parte, totul va iesi bine, vei vedea.
Bafta maine la intalnirekiss