| XxD3rknessXx a întrebat:

Buna TPU. Iubitul meu se comporta foarte diferit fata de mine.
Suntem impreuna de 1an si ne-am mutat de 4 luni, iar acum imi face lucruri ciudate. Ramane peste program la munca inca o ora in plus ca asa vrea el, asta de 3 zile si tot de 3 zile se cearta incontinuu cu mine, ca nu fac nimic, etc. Eu intretin casa in care locuim, gatesc, fac curat etc. De fiecare data, in aceste 3 zile imi reproseaza lucruri si ca de ce il sun cand trebuie normal sa iasa de la munca ca nu "am ce face decat sa ma cert" pentru faptul ca il deranjeaza ca il sun fara sa ii reprosez nimic. Parerea voastra care este, m-ar putea insela daca se comporta atat de ciudat iar pana acum nu a facut-o? Sau pur si simplu nu mai ii convine de mine?

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Muncește omul de nu mai știe de el ai tu o dai in gelozie și înșelată săracul om dacă nici tu nu-l înțelegi e terminat el nu știe cum sa facă un ban in plus sa va fie bine vouă tu in stresezi

Îl ei frumos deoparte stai discuta față in față cu el spune-i ce ai pe suflet și inima și atunci afli Adevărul poți face asta și acum când vine diseară de la muncă stați discutați ca doi oameni maturi și așa ați rezolvat orice problema

6 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

I-ai telefonul cand nu stie si seteaza Google Maps din telefonului lui sa iti trimita localizarea lui in timp real. Astfel vei vedea daca el ramane la munca inca o ora sau daca pleaca altundeva timp de o ora.
Pentru a face asta du-te in Google Maps de pe telefonul iubitului tau, apasa pe poza de profil a contului aflata in coltul din dreapta sus de langa microfon si selecteaza optiunea "afisarea locatiei". Dupa asta selecteaza "afisati locatia". Acum iti vor aparea cateva emailuri cu care a interactionat el, dar daca nu te afli printre ele il poti adauga tu manual. Dupa ce ai selectat "afisati locatia" iti va aparea mesajul "Afisarea locatiei in timp real" si sub el cu albastru optiunea "Timp de o ora". Da-i click pe el si selecteaza "pana la dezactivare". Dupa dai scroll catre stanga la acele emailuri in cazul in care nu se afla emailul tau printre ele si selecteaza "mai mult" si introdu-ti emailul. Dupa asta iti vei da seama ce e de facut, vei primi o notificare pe telefonul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine pleci de langa asa dobitoc

Răspuns utilizator avertizat