| bebik a întrebat:

Buna TPU prietenul familiei mele care are 15 ani ma place. de ex asta vara a venit la noi m-a luat in brate, etk si acum ma trateaza cu indiferenta...si nu vorbeste cu mine, ce sa-i fac? fundita

Răspuns Câştigător
| 7cLicK a răspuns:

Hmmm, poate baiatul e destept si stie ca indiferenta doare, poate vrea sa te faca sa te atasezi de el, insa daca vrei sa te combini cu el, fa tu primul pas intr-o limita, dai de inteles si atat, daca vrei doar sa ramaneti prieteni, la fel, baga-l tu in seama, ii spui ca ti-e dor de el ca amic si ca ai vrea sa iesi cu el sa stati sa radeti cum faceati odinioara, un suc si o discutie va rezolva totul! thinking in rest
Take care!:X:X

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Sa nu faci nimic draga mea Dumnezeu a vrut asa pentru ca esti prea mica lasa timpul sa rezolve totul Ai rabdare Daca va dori sa fie cu tine va astepta sa te faci mai mare Esti mica mama stai cuminte viata este asa de grea nu incepe de acum ai tot timpul din lume pe dragoste O sa te saturi de ea Sa te pazeasca Dumnezeu de ispite

| ioana1704 a răspuns:

Nimic. ignora-l si tu. poate are pe cineva.de asta vara s-au putut intampla multe.nu te crampona de un baiat ca sunt destui

| xAndraax a răspuns:

Sa.l bagi in seama si sa iii arati ca iti place de el ( daca iti place ) daca nu vb cu el ca o simpla amica dar nu.l lasa sa te trateze cu indiferenta. Arata-i ca-ti pasa!

| moschus a răspuns:

Sunt mai multe motive, poate asta este noul lui mod de a cuceri fete sau poate are prietena pana la urma are 15 ani ca baiat inca nu este copt la minte, doar tu sa fii mai matur decat el si sa nu ii arati ca vrei sa fie cu tine ca dupa aceea vei arata ca esti slaba si va profita cel mai bine trateaza-l si tu cu indiferenta il saluti si atat

| Muci99 a răspuns:

Pai gandeste-te la un motiv pentru care nu te mai baga in sema si incerca sa te schimbi sau intreaba-l dc si daca nu-ti raspunde insistaq draqlaughing