| ApaMineralaPlata a întrebat:

Bună TPU sper că mă puteți ajuta cu câteva sfaturi utile. Am 17 ani si un amic m-a invitat la ziua lui problema e ca si-o tine la o cabana si parintii mei nu prea sunt deacord cu astfel de petreceri. Ce as putea sa le zic sa ma lase e vorba sa stam peste noapte sad...mi rusine sa le intreb mi teama de reactia lor habar nu am cum sa incep. crying

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Pentru linistea ta poti incerca, dupa care trebuie sa respecti decizia lor.