| Mara106 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mie! Imi place mult de un baiat din scoala! Vorbim si suntem prieteni...am fost o zi cu el in noiembrie si vreau tare mult sa fiu din nou cu el! Imi puteti da vreun spat? Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| ioana195 a răspuns:

Poii, atunci de ce nu o faci? big grin
- Vorbeste mai multu el, si daca iti doresti atat de mult, ar trebui sa il iei deoparte si sa-i zici sau daca esti timida trimitei un sms si poate iti va raspunde,!
Tu ce vezi, el ar vreaaaa? smug

4 răspunsuri:
| cipi2003 a răspuns:

Te stiu esti maraciobanu si tu ma placi iacs eu is curcanciprian si calin si alex zic ca ma placi

| ioana195 a răspuns (pentru cipi2003):

Hey laughing ce ii cu raspunsu asta, de ce esti atat de rautacios Cipi2003.
Nu e ok, sa fi asa... Chear daca o cunosti, chiar daca nu.
Prin vorbele astea ironice nu ai nimic de castigat in viata, doar de pierdut!
SPER SA NU O IEY IN NUME DE RAU.

| Mara106 explică (pentru cipi2003):

Ba nu nu sunt mara ciobanu...

| LoveU002 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ca vrei sa fi din nou cu el, iar, daca el mai simte ceva pentru tine, cu siguranta ca va accepta.