| TheWildRose a întrebat:

dupa cum stim cu totii se apropie craciunul si eu deja am inceput sa imi fac o lista cu cadouri pentru ca imi este foarte greu sa ma decid si vreau sa fiu sigura ca aranjez asta din timp parintii mei sunt plecati in strainatate si unchiul si matusa mea au grija de mine si de fratele meu si nu stiu ce cadouri sa le cumpar sa zic ca voi avea o suma in valoare de 100 de lei mai mult nu cred ca pot strange si as vrea daca puteti sa ma ajutati cu niste idei ce le-as putea cumpara? am cateva idei pentru cadoul matusii dar pentru al unchiului nu am nici una nu prea stiu ce le plac barbatilor dar ceva sa ii incante cu adevarat i-am luat anul trecut un pachet intreg cu gel de dus spray spuma de ras biguri si alte chestii din astea anul asta vreau sa ii cumpar ceva diferit daca imi puteti da niste idei as fi foarte recunoscatoarebig grin v-am pupat!

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Orice barbat cu stil adora cand primeste in dar o cravata. E classy, eleganta si nici nu te va costa mult. E un cadou ideal atunci cand esti si pe buget, parerea mea. Un fular de sarbatori e si el un cadou ''ca de familie'', sau un tricou haios cu mesaj.

| Florian000 a răspuns:

M

| Cristi_8211 a răspuns:

Pentru barbati: 1. camasi
2. pantofi
3. NU CUMVA BIJUTERII

| RolandMuthi a răspuns:

Uneori barbatilor le plac sa poarte diferete camesi, pantofi, pantaloni de stofa, dar cel mai bun ar fi un ceas happy. Sper sa-i placa!