| valentinalina a întrebat:

Buna:*
va roooog ajutati-ma sorumea se poarta foarte urat cu mine ma cearta mereu ma ameninta ca ma bate
lu maicamea daca ii spun degeamba ca e proasta nu ii zice nimic
la skl nu sta deloc cu mine sta cu prietenele ei
si cel mai rau lucru e ca eu nu am nici o prietena/prieten decat colegii cu care vb doar la skl nu mai stiu ca sa fac cand a avut o problema am ajutao nu ma.am daus sa o parask i.am loat apararea
si tot nu ii de ajuns
app sunt cu 3 ani mai mica decat ea
ajutati-ma cat mai repede funda promit.

Răspuns Câştigător
| dani21 a răspuns:

Are un iubit si nu mai are timp pentru tine,, e prea matura " laughing

5 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Ignor-o, nu o mai baga in seama. Si de batut nu cred ca o sa te bata. Nu are decat sa te certe, pur si simplu o ignori.

| DJRapT0r a răspuns:

Hi! char nu stiu ce poti face acum dar o sa ma gandsc la prosblema ta bagami id-ul dinucristian99 si sa intram pe TPU sa ne bagam la prieteniwinking is mic dar stiu multe

| lavinia_2304 a răspuns:

Pai sper sa nu ajungeti sa va trageti de par una pe cealalta, dar sfatul meu ar fi sa socializezi cu ea dar nu numai ci si cu o colega pentru ati de veni prietena ti cea mai buna. sper ca te-am ajutat.:*pup:*

| denysa_1033 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic cam dificila situatia ta...Incearca sa vb cu ea si sa-i spui ca sa incercaty sa fiti unite, si nu o inerva sau comenta incearca sa o eviti.Dar sty ce sa-i faci fa o prajitura pentru ea, fai curat in camera ei, incearca sa lasi de la tine si daca vezi ca nu va merge nu mai continua asa o sa fie mereu daca nu se va schimba. sper ca am fost de ajutor. ai grija de tine nu-ti fie frica nu cred ca va da in tine... fundita?

| Anndra_2443 a răspuns:

Oricat de rea ar fi cu tine,e sora ta,si te iubeste happy
Poate a trecut printr-un moment in care si-a dorit sa ramana singura, sau nu stiu.
Si in legatura cu prietenii, sfatul meu:socializeaza!
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy