| MariaGaby1324 a întrebat:

Vreau și eu niște păreri. După cum știți, vineri este 8 martie...Deci nu am nici o idee ce sa-i cumpar..Adica haine are Slavă Domnului, produse cosmetice tot la fel..Altceva ce as putea cumpara? Sau ce as putea face? Dati-mi cateva link-uri cu felicitar sau ceva de genul. La cele mai multe idei dau fundita!

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

De ce nu incerci cu un buchet de trandafiri si o vaza mare, speciala si foarte frumoasa! felicitarile sunt deja pentru cei mici care nu au acces la bani si nu au cum face un mic cadou!
Incearca cu ceea ce ti-am spus! noua femeilor ne plac foarte mult florile si mereu ne bucuram cand le primim!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cui sa ii cumperi? Ca nu ai spus.

| MariaGaby1324 explică (pentru darrio2007):

Scuze...Mamei big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru MariaGaby1324):

O esarfa draguta, o bluza.Sau un buchet de flori frumoase.

| alymitu a răspuns:

Un lantisor