| pinguinuVerde a întrebat:

Cât de mult contează aspectul fizic pentru voi, într-o relaţie?

Văd că în zilele astea numai aspectul fizic contează... Eu văd clar numai ce e înăuntru.

19 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Si aspectul fizic conteaza! Nu crezi ca arata modul in care gandesti,privesti lucrurile,adori ordinea, curatenia? Toate spun cate ceva despre noi, despre comportamentul si gandirea noastra.

| Flav a răspuns:

Cine afirma ''eu vad clar numai ce e inauntru'', e clar ca minte. Si pentru mine interiorul conteaza f. mult, dar nu pot fi ipocrit sa zic ca mi-as lua pe oricine, chiar daca are sufletul din rai scos, fiindca pe undeva trebuie sa fie si-o atractie minima.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Nu ma intereseaza nimic, pentru ca eu nu vreau relatii.

| Anca a răspuns:

E aspectul dupa care ma ghidez initial! Pt ca, inainte sa schimbi o vorba cu o persoana, o alegi dupa fizic.

E un aspect foarte important sa fie genul meu si sa ma atraga.

Apache
| Apache a răspuns:

Ma recunosc conteaza si aspectul fizic...dar mai mult ma intereseaza sufletul! da nu m-as supara sa arate asa :D :
http://netherlandsworldcontest.webs.com/alizee1955medfi9.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| shtephie a răspuns:

Conteaza mai mult caracterul si sufletul unui om decat fizicul, dar totusi sa arate bine sa aiba acel ceva special...intelegeti voi laughing

| CM7YRE a răspuns:

Pentru mine, unul, nu conteaza aspectul fizic.sa fiu sincer, sa zicem ca poate conteaza, dar putin.COnteaza ce e pe interior. Daca fata gandest bine si tine la mine, e suficient. Faptul ca arata si bine ma face sa tin mai mult la relatie happy

| ionika17 a răspuns:

Cine se uita numai la aspectul fizic, e clar ca se gandeste doar la sex! si o relatie nu se poate baza doar pe sex.Da, sunt foarte multe persoane care se uita doar la aspectul fizic, si daca te uiti doar la aspectul fizic, o sa-i schimbi toata viatawinking.Nu inteleg de ce trebuie sa fie o persoana frumoasa?! si numai atunci poti sta cu eaoh go on, daca nu te uiti si in sufletul ei, e clar ca peste o saptamana o v-ei schimbawinkingBaftA!

| cristianorudi7 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaa tu vb mah? ca toate sunteti pe interes

| Anca2454545 a răspuns:

Bunahappy

Pai si pentru mine conteaza interiorul cel mai mult, dar totusi sa fim seriosi, nu cred ca daca ar veni la tine un baiat cu hainele rupte fara dinti, extrem de urat, si sa-ti ceara sa stai cu el, ai accepta.Deci intr-o masura conteaza si asta.

Pa pa.

| yoysh a răspuns:

Pentru mine ca fata aspectul fizic nu este asa de important intr-o relatie. Conteaza mai mult sa fiu iubita, inteleasa, protejata si sustinuta moral de iubitul meu. Daca imi ofera toate astea chiar nu conteaza felul in care arata.

| Ciufulici a răspuns:

Deci si fata si tot ce mai pot apuca la ea laughing)

| Luximina a răspuns:

Pai... nu pentru toti conteaza aspectul fizic. pentru mine conteaza ceea ce este pe dinauntru pentru ca akollo e important.:ppoate fii oricat de urat\a fata\baiatu pe dinafara iar pe dinauntru sa fie un tip sensibil plin de viata si cu o inima curata :*
cel putin asa cred eubatting eyelashes [funda?:d]

| Alex_9631 a răspuns:

Amandoua conteaza, dar bineinteles daca cunosti o persoana de mult timp, nu mai tii cont de aspect pentru ca te obisnuiesti, si tii cont de sufletul lui/ei.
Pentru mine daca o fata imi place foarte mult, la fata, nu mai tin cont ca ceilalti baieti(bai ca n-are cur sau sani), bine nici sa fie cu haine care sa arate ca distrusa happy

| sweetcandy_2436 a răspuns:

Pai...depinde. adica eu cred ca atunci cand te indragostesti de o persoana te indragostesti pentru ca iti si place cum arata dar iti dai seama ca e frumos atat pe dinafara cat si la suflet.ca nu cred ca tiar place sa iesi cu unu de o anumita varsta de ani cu trei dinti spari si chel si care sa aiba sufletul curat...deci si frumusetea exterioara conteaza totusi parerea mea

| Untouchable a răspuns:

Pentru mine nu conteaza... doar sa aiba peste 1.70 :-s In rest, felul de a fi... nu stiu. thinking