| valentina2728 a întrebat:

Ceau, pe 31 iulie fac 1 an împreună cu soția mea, nu știu ce i-as putea lua ca și cadou de aniversare..mentionez ca amândoi avem peste 30 de ani.
Bijuterii, are, iar dacă va gândiți la o vacanta sau ceva, nu cred ca este nevoie deoarece o sa mergem in concediu în scurt timp.
Vreau sa fie ceva special, poate ceva de pe internet, ceva personalizat? Cât mai multe idei sunt bine venite.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un tort

| dullcat a răspuns:

E cam aiurea daca nu o cunosti intr-atat de bine incat sa alegi ceva personal si special pentru ea.Toate ideile deja date sunt cat se poate de comune.Chiar nu are vreun hobby sau ceva specific din care sa te inspiri?

| gabicoo a răspuns:

Măi! Te cheamă Valentina și ai soție? Nu știam că în Românica e voie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Poate nu trăiește în România.

| iulia0514 a răspuns:

Eu pot să-ți dau o mulțime de idei dar e soția ta tu ști ce îi place ce hobby-uri are ce isi dorește noi suntem străini nu îi știm preferințele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cana cu verset. happy

| Smmo a răspuns:

Ii iei un buchet de trandafiri cat mai mare si mai frumos + o pijama, un furou, ceva pentru casa, in care ti-ar placea sa o vezi (sunt o multime pe google), ca sa vezi cam cum arata in realitate mergi prin vreun magazin cu haine. Personal prefer bumbacul si vascoza, nu satinul. Daca e cuminte iei ceva cuminte, daca e mai wild, ii iei vreo pantera. Sa faci astfel incat daca nu nimeresti marimea sa poata sa le schimbe. Oricum, te uiti si tu ce marime poarta, daca ii stii masurile e si mai bine (marimile sunt cam aiurea in ultimul timp).
Ceva personalizat - sunt centre care personalizeaza, mergi acolo cu o poza sau cu mesajul si iti fac ei o canuta, ce vrei tu... vad ca aici accepta si produsele clientului, deci ai putea incerca sa cumperi un furou din bumbac si sa il personalizezi. Vorbesti intai cu ei sau cu altii, unde iti este mai convenabil, din ce material sa fie si ce culoare si ce poza sa duci ca sa si iasa ceva frumos.
https://www.agrafa.ro/servicii