| lykkeli a întrebat:

La fel ca majoritatea adolescentilor trec si eu printr o problema,,, maine e ziua mea iar tata vrea sa mi ia un cadou sambata (sa mergem impreuna sa mi ia ceva, parintii mei fiind divortati). ce as putea sa i cer? nu vreau sa fie ceva scump dar vreau sa fim amandoi multumiti. ajutoorrrrrbig grin.mai mentionez ca bijuterii, haine, farduri si tot ce tine de chestii de fete amhappy helppppppp dau funda si voturi

Răspuns Câştigător
| Frankenstein a răspuns:

Hello. Pai, in primul rand, la multi anibig grin! In al doilea rand, daca as fi in locul tau si as avea de toate cum spui tu, i-as "cere" o zi de neuitat tata-fiica. De exemplu, sa mergeti la inghetata, sa va uitati la un film (comedie sau ceva pentru toate varstele) si sa faceti chestii distractive universale (de exemplu sa jucati un joc d`ala mai greu -oricum, baietii niciodata nu se maturizeaza!-).
Sper ca te-am ajutatbig grintongue! Sa ai o zi de nastere frumoasa^__^

1 răspuns:
| MissL a răspuns:

La multi ani :*! Eu, in locul tau i-as cere sa stati (Daca are suficient timp) la o cafea sa mai vorbiti... sper sa ai o zi super cu tati :*