| DeutssDee a întrebat:

Cine crede in dragoste la prima vedere? eu cred dupa ce am patit-o sincer.multumesc! app vreau sa si argumentati raspunsul...

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Da, cred in dragoste la prima vedere pentru ca am patit-o si m-a marcat, spun eu, pe toata viata. In rest ce argumente ar trebui sa aduc? Eu consider ca e posibila!

3 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Cred in atractie la prima vedere, nu in dragoste.

| Mirellalala a răspuns:

Eu nu cred.Nici macar sa plac pe cineva la prima vedere, poate doar fizic vorbind. Ca sa te indragostesi de o persoana iti trebuie timp, trebuie sa o cunosti cum este cu adevarat. De multe ori dragostea la prima vedera esta inselatoare. ai grija sa nu fi dezamagita!happy