| boonnyk a întrebat:

Cine o intors fosta iubita dupa o despartire si cum ati intors-o?
Va rog raspundeti doar acei care au trecut prin asa situatie.

multumesc

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand o fata se desparte de tine si spune "NU", este bine sa asculti si sa intelegi ca NU este intotdeauna NU!

Pe mine, orice incercare de a ma intoarce m-a invrajbit mai mult si m-a facut sa-l urasc si mai tare pe acel baiat care insista ca idiotul. Am avut un caz cand a trebuit sa-i dau doua palme peste ochi, ca sa priceapa ca nu are voie sa imi tina calea si sa ma bruscheze, odata ce relatia a incetat.

Ai bun simt si accepta realitatea!
Cauta-ti alta si de data asta, invata din greselile facute anterior, ca sa nu ajungi la inca o despartire.

| johnnny123 a răspuns:

Știu că pentru tine este greu de acceptat asta, dar cel mai probabil fata aia a plecat pentru că ești o persoană imposibil de suportat. Citindu-ți zecile de întrebări pe această temă, o înțeleg perfect.

Probabil o urmărești constant online și offline ca să vezi ce face și cu cine, încercând să analizezi tot ceea ce postează în speranța că vei găsi indicii că te vrea înapoi. Iar atunci când nu găsești aceste indicii, le inventezi.

Mai grav este că nici măcar nu-ți păstrezi obsesiile pentru tine, îi mai bați la cap și pe alții cu ele.

Atâta timp cât te comporți în felul ăsta, nu ai absolut nici o șansă să o recucerești. Și chiar dacă printr-un miracol ai reuși să-ți schimbi personalitatea, tot ar fi greu să o convingi să-ți mai dea o șansă.

| FlappyXXX a răspuns (pentru johnnny123):

Exact cum spui!
Am făcut aceeași prostie, dar mă bucur că am reușit să trec peste aceste prostii. happy +că am primit si acea a doua sansa si nu am de gand sa o pierd. happy

| GoldenZenith a răspuns:

Daca și cu ea ești atât de insistent cum ești și aici cu întrebările tale, nu mă mir că a plecat, pardon, fugit de langa tine. Lasă fata in pace! Caută-ti alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost intoarsa, cu fata in sus si mi-a facut oral.Tot ce ma deranjase pana atunci, am dat uitarii.

| Xelon a răspuns:

Mi-am tatuat numele ei, de fapt ca sa fiu sinecer nu a mers dar tu poti incerca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Pe falus?thinking

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Flasni,nu face pe grozava ca tu l-ai vazut dejawinking

| DorelExpertu a răspuns:

Am trecut si eu prin asta.
Pentru mine a fost simplu, totul a venit de la sine.
Tocmai ce-mi cumparasem o masina noua, a fost de ajuns sa pun o poza cu ea pe Facebook, in momentul doi mi-a dat mesaj.

Iti recomand sa faci si tu la fel.
Sper ca te-am ajutat.

| AdrianVoicu a răspuns (pentru DorelExpertu):

laughing W-T-F asta da iubire adevarata