| georgiana_5946 a întrebat:

Cum ai proceda daca iubitul tau te-ar insela cu cea mai buna prietena a ta?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

As renunta la amandoi fara nici un regret.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As termina orice legatura cu amandoiwinking Le-as sp in fata ca s-a terminat si prietenia mea cu acea fata si relatia cu acel baiat.winking

cami
| cami a răspuns:

1. el nu mai este iubitul meu.
2. ea nu va mai fi prietena mea.

| DenissaDeea a răspuns:

Pe ea cand as prindeo as faceo de rusine oriunde/iar pe el las trimite la ea, nu ma poate iubi, daca s-a dus in pat cu ea, indiferent de motive, prefer despartirea, asa ii voi arata ca am orgoliu si nu pot ierta tradarea.

| bunica a răspuns:

Prietena este de vina si nu-i este adevarata prietena.eu nu prea cred in prietenii, doar relatii amicale.

| Ben. a răspuns:

Ori menage-en-trois, ori iubitu' nu mai e iubitu' si nici pretena nu mai e pretena

| jani a răspuns:

Hmmmm...nu ar fi iubit...ar fi un badaran...si ala nu e barbat... e curvar... iar ea... e o curva nu o prietena... i-as trimite direct in iad pe amandoi...si mi-as vedea de viata mea...

| JustMeFlory a răspuns:

Poi aia nu s'ar putea numi "cea mai buna prietena"! daca iti era prietena nu facea asa ceva!winking
Si eu am fost intr'o situatie asemanatoare dar...baieti sunt baietiwinking

| Sara a răspuns:

Din start. el nu se mai cheama iubitul meu, iar ei titlul de cea mai buna prietena s-a dus. ii dau pe amandoi dracului. ii omor. pot fi chiar persoanele care sa am cea mai mare incredere iar daca m ar trada, mi ar pica cerul pe mine. tongue

| Kiddu a răspuns:

As pune punct relatiei cu iubitul.
Iar cu prietena cea mai buna, as rupe orice legatura cu ea. Daca ei chiar ii pare rau, cine stie, poate as ierta-ohappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai doi prieteni buni. daca erai casatorita si legea le permitea sa scape de tine? rupe-o cu ei si lasa-i in pace. sunt caini nu oameni.asta se poate si fara sa sufere cineva.adica pe ascuns. dar nu e etic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iubita mea m ar inseal cu cel mai bun pr al meu eu as insela o cu toate prietenele ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu...nu pot sa o iert mai ales pe ea! el e baiat si-l inteleg, da' nu ea,"prietena mea"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bagata intr-o astfel de situatie. el se da la prietena mea. E picatura care a umplut paharu. Ea stie ca pe el il iubesc si cred ca l-ar respinge, chiar daca o sa pun capat relatiei.Eu incer s-ai tin la distanta, k altfel ea o sa pateasca exact ca mine. o so foloseasca...sad

| painflower a răspuns:

Cu siguranta amandoi vor regreta... dar iubitul mai tare decat prietena!winking