| Anamaria13m73829j a întrebat:

Cum aș putem să mă împrietenesc cu niște băieți?(sunt fată)

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aaa...aaa...aaa.vorbesti cu ei?!

| Alverto a răspuns:

Nu voiam să răspund la întrebarea asta pentru că dejea am răspuns la 2 de ale tale azi, doar că răspund la cele mai recente din intervalul 23:00-1:00 și na...

Le spui ce simți și de ce vrei sa te împrietenesti cu ei, poate e vorba de relații de iubire sau prietenie, doar tu știi... Fa ce simți și cum e de cuvinta să te bagi cu ei in seamă, ar fi cel mai bine
Nu ai specificat ce vârstă ai și cum sunt acei băieți deci nu ai cum sa ai răspunsuri clare la întrebarea asta
Saluta-i și spune-le ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii inviti in parc sa va jucati.

| Alverto a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai grijă, că poate vrei sa se ajungă la pornografie infantila, nu mai spune aiureli pentru că poate este minoră

| Adrian5575 a răspuns:

Mai intai alege cu grija cu ce baieti vrei sa vorbesti. Sa nu iti faca mai mult rau decat bine. Apoi incepi cu lucruri banale, gen vremea, scoala, orice subiect care e usor de discutat.

| Anonima163333 a răspuns:

Vorbind cu ei, normal!

| Anamaria13m73829j explică (pentru Anonima163333):

Aoleu îmi dau și eu seama că trebuie să vorbesc cu ei

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Nu e greu, când ești sociabilă. Pur și simplu intri în vorbă pe un subiect de actualitate.

| DanielPH a răspuns:

Stii...este chiar simplu. Ii saluti, ii intrebi ce fac, si de acolo vor continua ei. Ei vor intreba o tipa mai tacuta diferite chestii, sa o faca sa vorbeasca, invers este aiurea. Vorbiti o data, de doua ori, de mai multe ori, si nici nu stii cum se infiripa,, prietenia".