| Ana11999 a întrebat:

Cum credeti daca o fata si un barbat sunt intr-o relatie ar trebui ca barbatul sa-si ajute partenera financiar daca are nevoie?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da se mai pune problema de asta e al meu, asta e al tau daca sunt intr-o relatie serioasa?

| SkyPilot a răspuns:

Depinde de relatie si de situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca are neaparatã nevoie, dar invers mai rar daca se intâmplã din pãcate. Fie el imprumut doar, e de inteles din ambele parti.

| Treaem24 a răspuns:

Normal ca da

| Balanica12 a răspuns:

Faci ceea ce simți, nimeni nu cunoaște ceea ce se afla acolo, nu stim cat de bine va intelegeti si de cat timp. Daca te simti bine si consideri ca nu iesi in pierdere fa-o.

| PetruM a răspuns:

Dacă doi oameni care sunt într-o relație nu se ajută reciproc atunci de ce mai sunt în relație? Ce fel de oamenii sunt aceia care nu se ajută atunci când au nevoie?