| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca ai virusi in calculator? cum ii stergi?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Iti pornesti antivirusul, il lasi sa scaneze... si iti va spune el cand gaseste vreun virus. Vei avea posibilitatea de a-l sterge sau a-l pune in carantina.

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Iti instalezi un antivirus (sau il pornesti) si il lasi sa scaneze. Te va avertiza in momentul in care gaseste un virus si vei avea varianta de a-i pune in carantina sau a-i sterge...

| gaby_6466 a răspuns:

Cauta pe google.de antivir personal e gratis si il instalezi in compiuter si el te anunta cind e un virus in calculator si te intreaba ce vrei sa faci cu virusul sal bagi in inchisoare asa scrie in germana, sal stergi, sa nu il lasi sa intre sau sal ignori cea ce nu te sfatuiesc dai cu mausul pe prima optiune asta cind iti apare o pagina mica alba cu rosu si te anunta ca un virus cauta sa intre in calculator si alegi prima optiune.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti mai merg programele si asta ar trebui sa te puna pe ganduri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai baga netu...asa ca netu strika pc...deci fara net... e cel mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu... cer ajutorlaughing