| Sportacus123 a întrebat:

Cum le merge cu fetele absolvenților de Psihologie? Le "intră" în creierul lor? Știu deja ce o să zică, fiecare cuvințel? Le știu deja rănile/greutățile din viață unei fete, fără ca ea să nu zică nimic.
Voi cum credeți că le merge viitorilor psihologi cu fetele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că le oferă încrederea, sprijinul, empatia, prietenia, grija, atenția, suportul și iubirea lor. Iar cel care ai răspuns înainte, lasă-l în pace. Nu mai face mișto pe seama lui că se interesează de fete, deoarece poate nu are parteneră. Așa sunt cei de azi, să râdă de alții în loc să aibă empatie și să ajute dacă poate.

| johnnny123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur că da, empatia este importantă.

Și dacă tot ai atât de multă, ești binevenită să-l ajuți și cu întrebările astea:

" în 2 Noiembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
Băieți, cum reacționați atunci când sunteți la restaurant cu iubita voastră, iar ea trage un vânt de leșină un ospătar? "

" în 19 Septembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
Băieți, cum ați reacționa dacă mătușa voastră sexy v-ar invita la ea în curte la un grătar într-o zi călduroasă de vară, iar ea ar purta doar chiloți și sutien? "

" în 14 Noiembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
Băieți, cum reacționați atunci când sunteți cu iubita în autobuz, iar ea trage un vânt de coboară toți pasagerii, inclusiv șoferul la prima? "

"în 18 Septembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
Băieți, ce ați face dacă profesoara aia rea de chimie v-ar zice că vă trece clasa numa' dacă aveți o aventură cu ea, după ore, în laborator? "

" în 18 Septembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
Băieți, ce ați face dacă ați uita banii pentru ședința de meditație, iar meditatoarea voastră sexy v-ar zice că puteți să rezolvați în alt mod plata? "

"în 2 Noiembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
Ce se poate întâmpla dacă dau o palmă peste fund unei fete pe stradă?"

"în 17 Noiembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
De ce se sărută oamenii? E de-a dreptul scârbos. Eu dacă aș avea o prietenă nu aș lăsa-o să mă sărute sau să facă dragoste cu mine. I-aș zice să se ducă la alții pentru treburile astea prostești și inumane."

| anonim_4396 a răspuns (pentru johnnny123):

Eu una nu am dreptul să judec pe nimeni, doar Dumnezeu ne judecă după fapte. Pentru mine personal sunt doar niste întrebări și nimic mai mult sau ciudat. Fiecare gândește într-un fel anume. Nu suntem toți la fel. Normal că suntem diferiți. Dacă el așa gândește și astea sunt curiozitățile lui, nu este nimic greșit. Nu a făcut nicio crimă că tot întreabă astfel de lucruri, care pentru unii sunt foarte ciudate. Nu merită să fie luat neapărat la mișto, doar pentru că gândește diferit. Așa este de când mă știu, să se râdă și să fie judecați cei diferiți. Doar pentru că nu cunoști un om și de ce gândește așa sau face ceva diferit, asta nu înseamnă că trebuie neapărat să fie judecat sau să se râdă de acel om, ci trebuie înțeles. Asta fac cei de azi, se grăbesc să judece și să râdă, în loc să încerce să înțeleagă că poate există un motiv, o explicație pentru care acea persoană gândește cum gândește sau face ce face. Poate doamne ferește să fie chiar și ceva medical sau poate nu. Până nu se cunoaște adevărul, mai bine fiecare să își vadă de drumul său, de viața personală și de propriile probleme și greutăți, nu de problemele și greutățile altuia încercând să îi trăiască viața, în loc să își trăiască fiecare propria viață. Dacă cineva mai are ceva de adăugat după acest răspuns să răspundă acum sau să tacă pentru totdeauna și foarte frumos să treacă mai departe.

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Da, pentru că dacă absolvi Psihologia devii cititor de gânduri. Se studiază în anul III.

| gabicoo a răspuns:

N-ai nici o șansă să intri în mintea fetelor. Îți trebuie materie cenușie pentru asta, dar la tine nu este cazul.
Ai mai fost pe la xerox?

| Miruna333 a răspuns:

Au facut cozi de femei, nu mai pot face fata, iti lasa si tie cateva

| ALM2000RO a răspuns:

Întreabă-i pe ei. Nu putem noi ști.