| Gaceanu_Raysa_1999 a întrebat:

Cum o fac pe mama sa mă lase sa dorm la o prietena? Am mai dormit de 2 ori la ea dar mama nu prea mai e de acord, cum fac ca sa merg?

Răspuns Câştigător
| FruttiFresh300 a răspuns:

O rogi frumos și o asiguri ca mama prietenei tale o va suna înapoi când ajungi la ea și vei fi cuminte și bla bla. Poate nu are încredere în tine, ceea ce e aiurea.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Care sunt motivele, pentru care mama ta se impotriveste?

| Gaceanu_Raysa_1999 explică (pentru Violleta2022):

Mama crede ca e nepotrivita pentru mine și nu mai crea sa fiu prietena cu ea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gaceanu_Raysa_1999):

Care sunt motivele clare, pentru care mama ta afirma ca-i nepotrivita pentru tine?
Ce anume o face sa-ti spuna asta?
Ca "nepotrivita" este un termen general, prea vag pentru a descrie o anumita problema, stare, samd.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca singura solutie e sa vorbeasca prietena ta sau chiar mama ei cu mama ta.