| Cristy_1793 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu un sfat cum sa fac ca o fata sa fie atrasa de mine big grin
va rog ajutati-ma cu un sfat, cel mai bun sfat dau fundita :X
ca eu nu mai stiu asa bine ce sa fac ca sa fie o fata atrasa de mine big grin

5 răspunsuri:
| Special_girl a răspuns:

Fii mereu ingrijit(fetele apreciaza asta), zimbeste-i, spune-i glume bune si fa-o sa se simta bine in preajma ta.

| Lavinia20 a răspuns:

Pai... am vazut intr-un raspuns de al tau ca nu te intereseaza cum arat o fata la exterior. adicaa trebuie sa fie buna.
pai. incearca sa cunosti fata respectiva, sa vb cu ea, sa te dai pe langa eahappylove struck poate asa o vei cuceri:X

| Cristy_1793 explică:

Pai sai cunosc defectele, cei place ce nu-i place,

| Cristy_1793 explică:

O sa incer tot ce i-ati spus voi

si va multumesc pana acum pentru sfaturi big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoaste-o. Stiind cum gandeste si ce-i place, o poti face sa te placa foarte usor. Problema consta in modul cum te apropi de ea si
felul te comporti in preajma ei.
Nu fi fals, nu-ti crea o alta personalitate doar pentru o fata. Gand am zis s-o cunosti nu m-am referit la,, iti place house-ul?``, Si mie, il ador``, intelegi?winking Trebuie sa stii s-o abordeziwinking.