| Mariadenisse a întrebat:

Cum pot sa creez o legătura mai strânsă intre mine și mama iubitului meu? Cum sa ma fac cât mai plăcută? Vreau sa ne apropiem mai mult, sa devenim prietene și sa o fac sa ma placa foarte mult sa fie ceva de genul; atunci când eu și iubitul meu ne certam sau ne mai despartim, ea sa îl certe ca ne-am despărțit sau sa ma sune mereu sa se asigure ca e totul bine intre mine și el. Din familia lui nu prea ma place nimeni, el nu are tată de la 10 ani și acum sta cu mama lui, mai are un frate și o sora și bunica din partea tatălui. Bunica lui nu ma suporta, vorbește urat de mine la fel și fratele și sora lui, nici nu vorbesc cu mine habar nu am de ce, doar cu mama lui ma înțeleg. Ea este genul de persoana deschisă la minte și destul de modernă și glumeața, nu este ca alte femei sa judece și sa fie urâcioasa. Aveți idei ce as putea face sa ma apropii mai mult de ea și sa ma iubească?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să petreceți mai mult timp împreună, să aibă șansa să te cunoască. du-te în vizită mai des pe la el și du-te și stai și cu ea, sau propune-i ei să mergeți undeva toți 3 sau chiar doar voi două. eu pe la mama fostului meu prieten mă mai duceam să bem cafeaua împreună, o întrebam dacă vrea să trec să mai vorbim

| UnDiavol a răspuns:

Importat este ce este între tine și el nu între tin și familia lui voi va certați voi va împăcati voi va despărțit voi va impacati nu are legătura familia lui sau familia ta cu el ce este între voi între voi rămâne

Și cel mai importantă nu va mai despărțiți aiurea din orice prostie fiți maturi ce este intre voi doi între voi doi sa rămână dacă va despărțit aiurea din orice ca copii mici nu ajungeți nica ieri așa fiți maturi responsabili de decizile care le luati luati in considere ce scoateți pe gura și ce promisiuni faceți fata de unul cealaltă fiți maturi!

Nu masa trebuie sate înpace pe tine cu el nici mama ta nu trebuie sate împace pe tine cu el voi doi trebuie sava înțelegeți dacă voi doi nu va înțelegeți nimeni nu o sa stea după voi sava in pace ca pe voi doi suferit din drama și nu știți sa fiți maturi fiți maturi!