| mateidimitrie2304 a întrebat:

Cum să scap de povara gândului că nu mai simt pentru cineva așa cum simțeam înainte, cu toate că voința de a resimți din nou există undeva, dar conștientizez că este doar o obsesie. Nu am avut o relație cu persoana respectivă, doar am iubit-o în timpul adolescenței până când ceva în mine s-a schimbat. O fi oare din cauză că văd o schimbare la ea acum care mă doare? Sau alta e cauza? Cum să scap de obsesie?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Deci,tu nu ești cu persoana respectiva? Ti-a plăcut de ea, ai avut sentimente puternice sau chiar obsesie și acum ai început sa îți treacă și te simți prost?
Ca nu stiu ce sa inteleg.

| Hammurabi a răspuns:

Adică ai avut o obsesie pentru că o iubeai în timpul adolescenței.
Și acum ai obsesie pentru că nu mai simți cum simțeai înainte.
Și vrei ca noi să înțelegem ceva din chestia asta?
laughing

| CleanHeart a răspuns:

Trăiește.ti viața, lasa obsesiile