| denisaroman55555 a întrebat:

Daca tata s-a imbatat ca porcul si de 6ore tot plangea din motive prostesti si-a varsat nervii si da vina pe noi ca l-am fi otravit si ne face in toate felurile si m-a pus la genoflexiuni, dar eu sunt bolnava si de abia respir mai fac si efort. Deci a fost mai mult ca dureros. Si el radea si canta cat eu ma inecam cu tusea. Si mai-nainte iar m-a pus pentru ca a zis ceva si nu am inteles pentru ca muzica urla in urechile mele si eu am inceput sa tusesc, m-a pus sa continui -am inceput sa nu mai pot respira bine si m-a pus la flotari da i-am zis ca nu pot si a inceput sa urle si mai tare si am facut atac de panica, nu puteam respira si ma dureau plamanii. El canta. Imi era rau si a zis catre mama sa ma pupe in c**. Mi-am revenit. Si m-a trimis in camera. Deci AR TREBUI SA IL MAI NUMESC TATA?

4 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Las mesaj privat.

| Nilsson a răspuns:

Ar trebui chiar reclamat la politie pentru rele tratamente.

| mihaicelsfant a răspuns:

Maine cand e treaz spune-i ce ti-a facut. dar exact ce ti-a facut.
a vomitat verde de la fiere(in caz ca te intereseaza)
cati ani ai?

| Anna0111 a răspuns:

Pfoa, cum sa faca asa ceva? Am și eu o prietena care are un tata alcoolic și ea suferă foarte mult pe tema asta. Mama ta e posibil sa nu poată sa ia atitudine ca probabil tatăl tau ar deveni violent. stiu povestea. dar nu e un capăt de lume, eu zic sa-ți vezi de treaba ta, iar când îl vezi beat te duci la tine in camera și îl eviti complet. Mai răbda câțiva ani pana vei merge la casa ta happy