| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile sunt asa de mofturoase cu alegerea unui iubit? Prefera sa stea singure.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Pentru ca un partener decent se gaseste greu.
In ziua de azi majoritatea barbatilor sunt la extremitati, aia nesimtiti, si aia timizi.
Ei bine, de aia nesimtiti sunt satule, ii gasesc la tot coltul, iar aia timizi nu au curaj sa intre in vorba cu ele, iar daca o fac, o fac intr-o maniera plictisitoare.

119 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca daca nu erau azi poate specia noastra nu exista, explicatia o gasim in evolutia omului, femeile care au ales cei mai buni masculi ti-au dus mai departe genele, femeile care au ales prist nu ti-au transmis sau copii lor au esuat, de asta aspectul fizic este un bun indicator de atractie sexuala, nu uita ca femeile au mai mult de pierdut daca femeia x ramana gravida cu masculul y si ala murea la vanatoare ce se facea? 9 luni numai era disponibila sexual plus cine statea cu ea? de aici si gelozia barbatilor de a fii siguri ca ala e copilul lor dar si asa zis moft a femeilor sa se asigure ca acel barbat va fi un bun vanator, suntem rezultatul evolutiei

| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o părere eronata, generalizarea asta.
Aici nu-i vorba de moft, ci de o alegere cu cap si in special cu inima, fiindca nu poti sa accepti in viata ta orice drogat, curvar, betivan, psihopat, idiot sau nespalat in viata ta, doar pentru ca nu trebuie sa fii mofturoasa.
Ne alegem partnerul dupa cum ne bate inima si dupa cum ne indragostim de el.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie nu mi se par mofturoase.
Dimpotriva, multe nasoale cu potential se agata de "barbati" vai de pielea lor, din frica de a nu fi criticate de un barbat mai de doamne-ajuta, care mai are pretentii de la viata, si nu se lasa condus de ea... spre nimic.

| SLS92 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce haios esti tu, arata-mi una care se cupleaza cu un baiat mai ''vai pielea lui'' aberezi ai fumat ceva, zi-ne ce?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SLS92):

Nu ma refeream chiar la unul ca tine. Un "vai pielea lui" mai la zi cu societatea, totuși.
Pentru tine probabil sunt multe de rezolvat, înainte de a face vreo "pzd" sa se ducă spre compromis.

| SLS92 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Imi dau lacrimile mai ca imi vine sa iti cer o poza sa iti vad "muia" care cucereste pzd....ai treaba si te retin

| Drimmero a răspuns:

Nu inteleg o chestie, lasati femeile sa spuna ce si cum, 90% sunt raspunsuri masculine in intreabari de genul

| Drimmero a răspuns:

Cele care sunt prea mofturoase si au standarde inalte sunt viitoarele muritoare in preajma pisicilor intr-un conac de peste 200 de ani vechime. Asa si la baieti, mai nou astia sunt cu mamica la 50 de ani,, cei cu prea multe pretentii sunt de fapt cu cele mai multe defecte.

| Mosotti a răspuns:

Pentru ca foarte multi barbati nu-s atractivi fizic in primul rand, ca fizicul e proba eliminatorie din start, majoritatea sunt ai dracu, gelosi, uita sa mai fie domni, nenorociti, nesentimentali, inseala desi acasa au tot.

In primul rand trebuie sa fie atractiv fizic, daca este, atunci se trece la analizarea altor calitati, daca nu e atractiv deloc nu mai conteaza nimic, acea femeie nu mai vrea sa afle nimic.

Sunt la inceput ok pana baga femeia in pat si se insoara, dupa aia crede ca aia e proprietatea lor, o tin de proasta acasa sa le creasca copiii pe care el a vrut sa-i faca probabil sa aiba cine sa ii stearga la c la batranete, sa le faca menaju si sa stea la cheremul lor pentru ssex.

Si mai bine prefera sa fie singure si chiar sa se rezolve singure la ssex (inclusiv vecina mea de 31 ani, decat sa se incurce cu un dobitoc.
Sunt si multe femei rele care dezamagesc, evident.
Dar sa retii ca nu am zis ca 100 % din barbati sunt asa, dar foarte multi, uneori majoritatea.

| Mosotti a răspuns:

Simplu, ca nu vor sa stea cu unul de care nu le place, si eu am fost la fel, singuratatea in doi este mai grea decat aia de unu singur, asa ca mai bine singur sincer. Le inteleg f bine.
Sau daca da numa de nenorociti, mai bine fara.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Unde mai pui ce jucarii sexuale misto se gasesc in ziua de azi...winking

| Freya1 a răspuns:

Păi tu ca si bărbat o iei pe orce boschetara de pe drum doar sa ai femeie?
Nu e normal sa iti alegi ce e mai bun pentru tine?

| Frank51 a răspuns:

De ce nu?

| Sofer a răspuns:

Asa sunt ele. Mari pretențioase domne.

| Emma30555 a răspuns:

Așteaptă sa găsească bărbatul potrivit, dacă dragoste nu e nimic nu e, era o vorba.

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

Si cat asteapta? Pana la 35-40?

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

De alungul timpului orice femeie mai are relații, nu sta nimeni singura pana la 35 de ani dar dacă nu găsesc persoana potrivita pentru căsătorie probabil ca prefera sa rămână singure. O singurătate în doi e mai greu de suportat decât crezi.

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

Sau o viata de amar in doi. Era o vorba ca o luna de miere si o viata de amar.

| SoareDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa dam odata cartile pe fata, o femeie in floarea varstei pana la 35 de ani, intotdeauna va cauta un barbat bine, inalt, cu un aspect fizic placut si o cu situatie financiara mult peste ea. Ce vezi tu femei singure, triste e din cauza faptului ca nu l-au gasit pe ala cu un statut financiar destul de bun. Daca nu reuseste asta pana la varsta respectiva se va arunca in bratele unuia mai amarat, probabil prost si naiv, care habar nu are de cati km are la bord persoana respectiva. Nu e vorba despre faptul ca nu ai INCREDERE in tine, ca ai o PERSONALITATE de rahat ci de faptul ca nu arati bine si crede-ma ce iti zic acum si o grasa cu sunci lasate cu un aspect de 3 spre 4 cauta un baiat de 7-8, deci despre ce p l m vorbim

| Nemessys a răspuns:

Nu sunt mofturoase deloc, doar ca nu-l aleg pe primul care le iese in cale deoarece stiu ca o sa mai urmeze alti 10 dupa el.

| Curious2 a răspuns (pentru Nemessys):

Sunt sute de milioane de femei pe planeta.
De unde stii, tu, ce stiu ele?
Exista femei si femei.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tu nu ti-ai dat seama inca. Aici nu mai e de trait pe langa asta dovada vie ca generatiile devin tot mai proaste.

| Apokales a răspuns:

Pentru ca sexul este discriminator, ar fi culmea s-o faca cu toti. Femeia decide cine, oricat ai incerca tu. Cerere-Oferta, ce mama dracu' laughing.

| Apokales a răspuns:

Ba-ta-ie! Ba-ta-ie! Ba-ta-ie!

| ancaval a răspuns:

Păi tu ai sta cu oricine? Nu prea cred. Alegi și tu ce crezi că e mai bun pentru tine.
Și chiar e normal să avem pretenții. Ce te miri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce ar sta cu o femeie cu orice prost?
Eu daca as fi femeie si as avea de ales intre tine si singura ce crezi ca as alege

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt proaste nici ele nu știu ce vor sunt instabile psihic, bărbatul perfect nu există și nici ele nu s perfecte cred că nici ele nu se înțeleg.am văzut de alea mofturoase care făceau cumpărături la secound hand se cred briliante da ele au cod rosu in burta de foame.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu vorbești de instabilitate când nu poți să mergi până la magazin fara să tremuri?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da tu comentezi care erai cat pe aproape sa fi internată la nebuni?
Și care e problema ta boschetaro daca am probleme aici e vorba cu totul altceva eu am anxietate nu se bipolar că tine văd că te-ai simțit muisto

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mars zdreanțo că îți făcea mai bine daca te internau la psihiatrie acolo ți locul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mă bucur că cineva chiar crede ce scriu pe aici laughing
Ce ai tu e de internare la nebuni, stați la 30 de ani cu părinții speriați și de umbra voastră și vă mirați că nu va vrea nimeni. Lucrezi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai de asta n-ai frate femeie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Super vocabularlaughing de om civilizat, educat, bărbat adevărat, chiar meriti relatie tu laughing vreo sclemba fără bac și cu 2 dinți în gură o să găsești prin vreo șatră sau pe la marginea unui sat sa se uite și la tine da trebuie sa ieși din casa sa ajungi până acolo. Buhuhu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai lasă nu te mai justifica că tu chiar ai probleme psihice se vede in rasp tale că ești o obsedata, frustrata ai ce ai mereu cu dorothea. Pai au vrut neamurile tale sa te interneze și bine făceau poate acum erai mai ok. Când m-am mirat eu că nu mă vrea nimeni ba distruso nici măcar nu am adus la cunoștință așa ceva ce ai fumat? Da pe tine cine te vrea? Da lucrez te am pe tine la produs la vitrina că oricum acolo o sa ajungi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie nu îmi trebuie relație și nici nu m-am plâns de așa ceva

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce e cu Dorotheea, ți-a promis și ție că te scapă de virginitate? Își bate joc de tine
E clar că te roade fraierule că nu te vrea nimeni că altfel nu lăsai așa comentarii, uită-te la tine ce vocabular ai, ce instabil ești te enervezi și faci crize peste tot, ești vai de capul tau degeaba zici de mine laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai liniștit că cu tine nici Arthur de la Ceptura nu ar sta cine ar sta pe lângă ce ești proasta mai și semnalizeze mars în morții marii de urâtă dracu ai ignore eu nu vorbesc cu paciente laughing

| IAR a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut,
Ignor-o pe idi... aia de caste, nu merita sa-i dai atentie unei parv...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt mofturos cu alegerea unei iubite. Decat o balena analfabeta si fara job, prefer sa stau singur rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt toate mofturoase. Sunt unele care se cuplează cu indivizi mai jos d.p.d.v intelectual, material şi social decât ele şi apoi când le vezi cuplate cu el, te întrebi: "Ce o fi găsit la ăla, că e vai mama lui!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mofturoase? N-aş zice că e chiar cuvântul potrivit ca să descrii nişte femei care nu se simt atrase de genul de tip căruia i se pare amuzant şi firesc să calce pui de găină în copilărie pentru că cică îi plăcea cum se auzea atunci când puşcau.Aş spune că sunt nişte femei absolut normale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice om are pretentii. Asa e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@caste Vreau să renunț la cetățenia română și să îmi scot un certificat de născută vie, este cineva care mă poate îndruma?
Deci mai retardata ca fata asta nu o sa vezi pe situ' asta e clar că individa e aeriană rău de tot laughing deci ea in tot timpul asta era moartă la cum arata nici nu e de mirare. Și mai faci pe alții în toate felurile când nramurike tale au vrut să te interneze la psihiatriewinking
Și mai ai ogrămadă de întrebări penale cu oralul cu multe ești petardă rău dacă eram in locul tau mai bine tăceam.mai ești și rasistă pe deasupra când tu ești o moldoveanca obosita de la coada vacii. La ce întrebări pui se vede că suferi de retard mintal scuze da soarta ți pecetluită

24 Mai 2019 | caste a întrebat:
Se dorește internarea mea forțată într-un spital de psihiatrie, eu nu-mi doresc absolut deloc acest lucru, chiar nu am niciun drept de a mă opune?
Deci ți-am zis locul tau acolo e nu aici nu trebuia să te opui rău ai făcut paciento laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Va trolleaza gagica in ultimul hal, nu puneti botul la tot ce se vorbeste aici, un om cu probleme reale nu ar fi fost lasat in libertate punand astfel de intrebari

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imprevizibilule,tu eşti mă? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da.Crizeaza într-un mod inconfundabil laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

L-aş recunoaşte dintr-o mie.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

E terminată rău tipa asta nu e de mirare că nramurile au vrut să o bage la nebuni sa atacat când o văzut răspunsul sa simțit bipolara laughing eh stai liniștit că sunt mulți cu probleme reale și nimeni nu le face nimic nu troleaza tipa chiar are probleme psihice se ia ea de mine că tremur și alea alea când pe ea o vrut să o interneze dar daca e așa după rasp ei date dorotheei se vede ca e o psihopata care nu are ce face nu o să ajungă ea în viața ei la nivelul fetei ăleia. Erau zile când punea la fiecare 5 min cate o întrebare și erau cringe.las sa fie ea sănătoasă nu vreau sa mai zic nimic nu trebuia să mă cobor la nivelul ei de naspeta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu. Care ți problema?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Atat iti spun: trolleaza. Nu e deloc terminata, cat despre conflictele cu dorotheea pot zice doar ca are rautate gratuita in legatura cu fata aia

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu, siiiigur nu eşti tu ăla. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Daca triplează sa i se suspende naibii contul nu avem nevoie de trolii aici, faptul că trolleaza denotă o problema la căpușor ști ce zic.un om normal nu ar face așa ceva ar fi preocupat de alte chestii. Deci sănătoasă nu e.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

80% din site e compus din trolli, gandeste-te sa fie toti suspendati, traficul s-ar reduce la 0, deci d-aia se accepta.

E un amuzament mai morbid dar daca te deranjeaza ignori si gata, daca hranesti dai satisfactie. E persoana normala

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt. Da eu chiar daca am exagerat putin cu acel răspuns deși reflecta puțin realitatea fiindcă multe nu știu ce vor de la viața sunt dezorientate și probabil caste e una din ele de aia da simțit. Eu mă refer la tipele astea mai tinere că azi e intr-o relație mâine în alta, aleg tipi rai după tot ele se plâng că sunt violate sau bătute. Multe de bag in relații doar de dragul de a fi unele pe interes altele sa nu fiu judecate da multe nu au relații stabile se grăbesc in a lua o decizie și în a-și găsi băiatul potrivit. Și mai ziceam că multe se dau ceea ce nu s pun pe Facebook chestii trestii cool da ele în viața reală sunt rupte in c.u.r da nu e o generalizare ...caste nu trebuia să se ia de problema mea de sănătate de aia m-am aprins așa fiindcă dacă ar avea ea problemele pe care le-am avut eu era varza. Oricum eu îmi cer scuze daca am jignit pe cineva prin răspunsul meu mai puțin pe ea.happy și nu sunt frustrat chiar apreciez fetele cuminte și efucate da nu categoria aia care se cred mari dive da nici tabla înmulțirii nu o stiu.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Asta e părerea ta că e o persoana normala laughing răutatea ei față de dorotheea dar și de alți utilizatori da văzut clar crede-mă un om normal nu e așa ignora când e provocat multi se cred "normali " da nu prea e așa eu nu găsesc nici un amuzament in a trolla asta denota lipsa de ocupație nu are altceva mai bun de făcut decât să trolleze pe un site de necunoscuți nu știu ce satisfacere le aduce asta. Da m-a enervat când s-a luat de problema mea medicala daca era inteligenta mă ataca într-un alt mod.nu toate întrebările ei penibile sunt troll îți spun eu in întrebările acelea se vede și din răspunsurile ei adevărată personalitate a ei are un caracter jegos tipa. Un om educat răspunde intr-o altă manieră.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Trolleaza*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasă tu fetele în pace şi vezi-ţi de ale tale mai bine, e un sfat prietenesc ăsta.
Uită-te aici la tine cum îţi ştergi răspunsurile din conversaţiile în care te crizezi aiurea, apoi îţi schimbi nick-ul şi poza ca nu care cumva să te mai recunoască cineva. :))

https://www.tpu.ro/......a-prostii/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce îmi arăți utilizator anonim? Mai și tu ești proasta? Eu mă leg de categoria care am mentionato nu de toate fetele adunate. Eu ador fetele civilizate cu capul pe umeri și oneste eu mă legam de alea care sar dintr-o relație în alta și de celelalte care se dau mai prințese da ele sunt vai de ele

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu eşti utilizatorul ăla anonim.winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt eu și lasă sfaturile că nu ești în măsură să dai sfaturi tu. Eu am zis un adevăr nu toate sunt așa da foarte multe fete in schimb da eu respect fetele cuminți și fidele nu... Mă abțin!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uite ce am găsit când am tastat unul dintre nick-urile tale. :))

https://www.tpu.ro/......ut-cineva/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da imprevisibleboy da nu imprevizibilul eu îmi aleg name îl in engleza

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Name ul *

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi că eu nu m-am legat de halucinațiile tale sau ce probleme medicale ai tu eu zic sa te astâmperi. Lasă tu name ul dacă și ceva de zis da un răspuns în ceea ce am afirmat eu daca nu te rog frumos sa îți vezi de treaba ta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vede si ea ca pun botul atatia,

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Uite aici despre ce vorbeam aici nu mai e troll aici e adevărata ei personalitate.

De ce sunt ciorile asociate cu persoanele de etnie rroma? Sunt mult prea drăguțe sad
Nu sunt rasista, sunt ei urati

O fi avut tipa un tigan și o lasat-o cu traume oricum nu e ceva nou multi sunt rasiști da nu îmi spune mie că tipa e ok când in întrebările ei și răspunsurile ei se vede clar că e viceversa. Pentru mine un om rău = ....nu mai vreau sa jignesc mă abțin din nou.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eu când am ajutat pe cineva am ajutat cu toată sinceritatea am incercat pe mulți cu probleme mintale sa ii ajut că nu s-a putut asta e.eu recunosc că am probleme de temperament și trebuie să o revizuiesc da caste crede-mă e o scorpie fiindcă trebuia să îmi dea replica la ce am zis eu nu să mă atace pe mine problemele mele unde e normalitatea ei? Tu ai văzut utilizatorul celcestietot floresdemayo chiar și tu cum sunt? Multi pretind că sunt "normali "da nu prea sta treaba așa.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E doar un site, nu-ti bate capul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

I-auzi,mă,el îşi alege name-ul în engleză.Ne-am dat dracu'. laughing
Mi se pare că am şi apucat să văd la o întrebare când ţi-ai schimbat nick-ul din imprevisibleboy în imprevizibilul sau invers, nu mai ştiu.Prima oară când intrasem acolo aveai un nick, iar a doua oară aveai deja celălalt nick. Oricum, greu era să-ţi dai seama că eşti tot tu. laughing
Dar no, nu am cum să demonstrez asta.De fapt am, dar asta ar însemna să mă apuc să caut printre răspunsurile şi întrebările tale ceea ce ar dura o eternitate şi nici n-aş vrea acum să mă transform într-un detectiv nebun.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ți se pare de la halucinațiiwinking da eu îmi aleg name ul in engleza

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ia uite totuşi ce am mai găsit.De ce i s-ar adresa Crissi99 lui Thesinger92 cu "Imprevizibilule"? =))

https://www.tpu.ro/......e-emotiva/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai văd că deja incepi sa faci pe detectivul lui peste laughing da macar ai și tu o ocupație happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok pe lângă ce ești proasta mai și semnalizezi.
Da fiindcă și eu uneori sunt foarte emotiv și știu cum e, dar eu sunt imprevizibil.sa fi iubita.
Am zis că sunt emotiv dar sunt imprevizibil nu că aș fi imprevizibilul doamne ești varza sa mor eu happy
Sunt timid dar imprevizibil asta era chestia

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,am făcut un pic, de ce să nu recunosc, dar măcar nu mi-a luat mai mult de 1 minut.;)

https://www.tpu.ro/cauta/?keyword=Imprevizibilule

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești retardata Criss Mio răspuns mulțumesc imprevizibilule că eu i-am zis că sunt emotiv da imprevizibil și ea mi-a răspuns imprevizibule ai făcut degeaba

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Văzusem şi răspunsul ăla, ştiam că o să te legi de el. laughing
Crissi99 ţi-a mai scris şi cu "I". rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intreab-o pe ea sa vezi că nu aveam numele imprevizibilul ci doar am zis că sunt imprevizibil și emotiv și ea o zis mulțumesc imprevizibilule da ea nu știa de name ul asta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cine știe din ce motiv o fi răspuns cu l da ea nu aveam așa name ul intreab-o pe ea.tu chiar nu și ce face te plictisești rău? Altceva mai bun nu și de făcut pisi? Chiar așa de important sunt pentru tine?love struck laughing punete la somnic pufosenie mica :*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca eram ăla la cat de mult mă enervezi cred că te injuram in ultimul hal dar mie chiar îmi ești draga happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mă distrez şi eu un pic cu tine,pufuleţule, să nu începi şi tu acum să te crezi important. love struck
Hai că te las în pace că deja mi-e milă de tine, te-am traumatizat cam tare şi nu vreau să păţeşti ceva şi să te am pe conştiinţă. sad
Pune-te tu la somn, o să-ţi prindă bine, crede-mă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar deloc nu mă consider important. Poți continua că tu singura cazi în prăpastie cred că mai degrabă e invers laughing mie pe bune chiar îmi placi cred că ești o tipă tare frumusela da minte nu prea ai da nu mai contează nu ai fi singura. Da sa ști că eu te iube :* de fapt tu faci psihologie inversa tu nu mai poți face fata și îmi recomanzi mie sa mă pun la somn când e clar că ai rămas fără argumente și mai faci și pe detectivul lui peste laughing nu ai tu inteligenta necesara încât să îți fie așa cum presupui. Daca și un copil de 15 ani mă traumatizează e clar știu că și mai mult da gândești că unul de 15.
De aia nu mai poți tu dormi că cine sunt eu pot fi cine vreau baby grija asta te freaca pe tine? Of tucuti gurita aia ta mică și dulce hai ciao ai grija de tine și nu mai fa pe detectivul du te la geam poate auzi un alt răget alt leului din jungla laughing love struck hai să lăsăm băiatul în pacewinking cu notificările.

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce te chinui atata sa minti? Ce castigi?

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Nu mint cu nimicwinking am meci de urmărit nu mai mă deranjați happy mai am un meci și castig biletul

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce se întâmplă aici? Poti să fii mai explicit?

"Tu ai văzut utilizatorul celcestietot floresdemayo chiar și tu cum sunt? Multi pretind că sunt "normali "da nu prea sta treaba așa."

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Că voi pareti mai credibili mai ales tu in ideea că nu va bateți joc de utilizatori așa cum face caste. Pentru ea situ asta e o distracție, o joaca.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Multi par normali dar nu sunt asta voiam să spun. Referirea nu era la voi aluzia ci la alții de pe acest site.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil că siteul ăsta ne-a înnebunit pe toti.winking Sau poate, căldura de afară.
Nu te mai certa cu fetele, fii cavaler. Mai lasă și de la tine. Lasă-le și pe ele să câștige in "luptă", fiindcă tu câștigi la meci.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Pai daca nu se lega de problema mea nu reacționăm așa sad parca as fi eu de vina că am anxietate. Ok o sa fac așa cum spui tu o sa țin cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Thesinger92 studiaza-ma bine poate o sa ajungi la concluzia care trebuie laughing orice am eu acolo nu anulează faptul că ești vai de puțulica ta.
Moldoveanca de la Cluj, stai bine și pe geografie. Ești un geniu mai puțu sunt uimita că nu ai gagică laughing sa mor de nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primesc cate 30 de notificari pentru cearta voastra happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze,gata,sunt cuminte, nu mai scriu nimic. laughing

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Te lauzi. Eu pot sa ma cert pe mai mult de 30 de notificari. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de ce femei mofturoase ai dat tu, sau ce inseamna asta, probabil ai dat de cele cu o personalitate diferita de a ta. Ma amuza cum unele se i-au in gura pe net, dar in viata reala stau cuminti sa nu de-a de unul mai prost care le-ar da si vreo doua.

sunt doua tipuri de femei cele care iti vad potentialul si ca ai abilitatea de a le schimba viata(in bine) si cele care nu o fac, pentru cele care nu vad asta, trebuie sa-ti para rau de ele.

| troleibuz a răspuns:

Nu inteleg de ce raspund mai multi misogini decat femei. Tu nu ai mofturi si pretentii? Nu spuneai ca nu iti plac femeile vopsite si asa mai departe?

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Acum intrebam de femei. Cazul meu chiar nu conteaza.

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Conteaza. Ai multe intrebari despre femei. De ce nu-ti pui asa intrebari si despre tine?

| Jus7t a răspuns:

Da, un partener decent îl găsești greu dar o parteneră decentă o găsești pe toate drumurile, nu e așa?
Sunt destul de multe tipe "mofturoase" dar asta nu înseamnă că le ajută cu ceva asta, sunt care nu au citit o carte în viața lor și sunt atât de proaste că nu ai cum să ai o discuție normală cu ele, chiar dacă citeau nu cred că le ajuta prea mult asta...și au niște pretenții duse la extrem având în vedere cu ce oferă ele într-o relație.
Mulți vor un partener sincer și loial, dar ei sunt așa?
Vor unul interesant, dar ei sunt așa?
Și lista poate continua.

Sunt "mofturoase" din mai multe motive, e normal să ai standarde dar standardele pot să fie prea înalte iar tipa prea "scundă" dacă mă înțelegi.
Nu mai zic de manipulatoare alea care nu dau doi bani pe tine dar vor tot ce ai, iar aici nu mă refer doar la bani, prefăcutele alea care nu pot să simtă nimic pentru nimeni și se mint pe ele și pe alții că simt.
Unele își aleg un iubit și instant, cum l-au văzut.

| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Bine zis!