| Franciskaema777 a întrebat:

De ce un bărbat căsătorit se uita la mine și când vede ca mă uit, se uita în altă parte? Ps și eu sunt căsătorită și am copii.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Face acelasi lucru ca si tine. Tu de ce te uiti la el?

| Simpatic a răspuns:

O fi atractie intre cei casatoritiwinking
noi care nu suntem casatoriti nu suntem initiati in aceasta taina oculta de atractie intre persoane casatorite

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca flirtezi cu el, face si el exact acelasi lucru cu tine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da tu de ce te uiti?

| dullcat a răspuns:

De unde stii ca se uita la tine daca nici tu nu te uiti fix la el, insa in momentul in care o faci, isi intoarce privirea? Iar daca esti casatorita intrebarea nu are ce cauta la sectiunea Adolescenti.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pt ca barbatilor le fug ochii dupa orice femeie si vor sa se controleze cumva, de asta intorc capul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| tunoi88 a răspuns:

Pentru ca ii place de tine arati bine, intoarce privirea pentru ca nu are sange in instalatie chiar daca e insurat sa poarte o conversatie cu tine happy de frica celei de acasa happy

| PpyuiCornelyaa a răspuns:

Pentru că poate te admira și că sa nu te simți flatată și-a întors capul

| Franciskaema777 explică:

Credeți ca ar putea fi îndrăgostit. dacă se uita mereu? Sau doar filtrează?