| Ghfdsj a întrebat:

Bună TPU :*.
O sa va spun, "povestea mea". Deci, imi place de un baiat mai mare decat mine cu 2 ani happy. Si nu stie, si vreau sa-i spun. Nu prea vorbim, pana acum am vorbit cu el de vreo 2-3 ori. Dar nu ceva interesant. Chestii gen "ce faci, bine tu, bine".
Ce sa fac? Sa-i spun ca-l plac?
Funda happy.

Răspuns Câştigător
| phebsss a răspuns:

Incercarea moarte n-are,corect? Flirteaza cu el, testeaza terenul inainte, observa-i reactiile in preajma ta, si atunci va fi momentul perfect pentru a-i spune. Trebuie sa fi pregatita insa inainte pentru orice. Oricum, pana nu incerci nu ai de unde sa stii, poate are si el sntimente pentru tine.winking

3 răspunsuri:
| Ghfdsj explică:

Vorbim*
scuze happy.

| DeanW a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa ai niste conversatii mai lungi cu el si apoi sa ii spui ce simti fata de el.

| Gyorgylavy a răspuns:

Dragostea nu are varsta,sfatul meu este sa continui cu aceste cuvinte,ce faci,bine tu,bine nu doar atat,incearca sa ii devii prietena si sa ii ajungi la inima,crede-ma ca vei reusi garantat,si pe masura ce va trece timpul interesele voastre vor creste,actioneaza acum cat ai unda verde inainte sa ti-l sufle alta,timpul e foarte pretios sa stii, si niciodata sa nu abordezi un baiat din prima, dupa ce veti deveni prieteni atunci poti si iti va fi usor, succes, sper ca o sa iti fie de folos cuvintele mele.