| Riri07 a întrebat:

După cât timp se cunosc părinții sau prietenii iubitului? Plus ca zice ca are bff si fete dar nu cunosc nici una personal si la fel pe băieți nu ii cunosc personal...plus ca au venit acum niste prietenii de ai lui din Anglia si pe mine nu ma.cheamă la grătare piscina sau club unde se duc...

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Cand simti de cuviinta dar cred ca nu trebuie sa te stresezi cu asta.Cand prinzi ocazia sa iesi cu prieteni lui si ai chef fa-o, sunt doar niste oameni.
Cu parintii in momentul in care ati hotarat de comun acord ca aveti ceva serios si chiar merita.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depind esi cat aveti, tine de baiat, unii considera serioasa o relatie mai repede, altii mai tarziu

| Riri07 explică (pentru Adry05):

Cam 5 luni.

| Adry05 a răspuns (pentru Riri07):

E ceva, discuta cu el

| Emma30555 a răspuns:

După 5 luni de relație ar fi timpul sa i cunoști măcar câțiva prieteni, familia poate sa ma mai aștepte. Dacă nu i cunoști nici un prieten, pe nimeni din anturajul lui e posibil ca el sa nu te vadă ca pe o relație prea serioasa

| FaraNume1245 a răspuns:

După cât timp hotărâți voi. De ce ai vrea să cunoști personal prietenii lui? Singura legătură cu ei e un prieten comun (iubitul). Dacă ar fi sa revezi o prietenă foarte bună pe care n-ai văzut-o poate de câțiva ani, l-ai chema și pe el să stea cu voi "ca fetele"?