| Georgyy2014 a întrebat:

Dupa cum v-am spus in intrebarile anterioare am avut o relatie de aproape 3 ani si saptamana trecuta ne-am despartit. Vineri fostul prieten mi-a dat mesaj si mi-a spus ca vrea sa ne impacam, dar eu i-am zis ca nu mai are rost sa ne impacam pentru ca nu o sa se schimbe nimic intre noi. Dupa vreo 2 ore a inceput sa-mi dea mesaje de genul ca am stat cu el din interes, ca a fost un prost ca m-a iubit si ca eu pentru el nu mai exist si mi-a facut un "inventar" la toate cadourile pe care mi le-a dat spunandu-mi fiecare cat a costat si cati bani a cheltuit el cu mine. Eu i-am spus ca am crezut ca mi-a facut cadourile din dragoste nu ca imi reproseze acum ce mi-a luat... M-am simtit atat de prost si am hotarat ca o sa-i dau inapoi toate cadourile pentru ca nu are rost sa le mai tin. In cazul meu se aplica zicala ca, cunosti cu adevarat o persoana doar dupa ce te desparti de ea. Ce parere aveti despre ce v-am spus mai sus?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Hai sa facem o socoteala, tu de cate ori te-ai gatit doar pentru el, cati bani ai cheltuit?
- epilat picioare lung: 26 lei;
- manichiura, pedichiura: 55 lei;
- machiaj ocazii: 110 lei;
- coafura: 40 lei...
Sa mai continui? Stii ceva, da-l dracului de idiot, trimite-i mesaj ca il asteapta toate acasa, daca vrea sa vina sa le ia, dar sa nu vina cand esti tu acasa, ca nu vrei sa-i vezi hoitul imputit.

2 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Nu are pic de bun simt daca a procedat asa.
Nici nu merita sa mai stai la discutii cu el, niciodata.
Daca te face sa te simti mai bine, da-i inapoi toate cadourile.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

O parere proasta.