| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Dupa despartire el ma ameninta ca o sa se razbune. El se desparte de mine si tot el se razbuna!
Mi-a zis ca o sa le zica parintilor mei tot ce am facut noi impreuna(De ex: cand ai mei plecau la tara sau altundeva si ramaneam singura peste noapte el venea sa doarma la mine. si inca o prostie de a mea, i-am facut sex oral si m-a amenintat ca le spune si asta, numai ca sa ma vada suferind)...
Nu stiu ce sa fac...Are numarul de telefon al parintilor mei...
Mi-e frica sa nu aflesad Credeti ca ar fi in stare sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| Ghosts a răspuns:

Da, iudem Bumzy, daca te iubeste cu adevarat, nu te va zice. Si pana la urma urmei, daca te va zice, le zici ca nu e adevarat, dupa numai are ce sa iti faca, ca nici ai tai nu il va crede pe el, te va crede pe tine ca tu esti fica lor.winking

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vezi tu, faptul ca tu ai fost in stare sa iti minti parintii, i-a aratat lui ca esti o femeie fara nici un fel de onoare si fara valori in viata. Astfel si-a pierdut respectul fata de tine si gaseste normal sa te calce in picioare. Tu ai gresit enorm, mintandu-ti parintii, asta te comboara imens in ochii oricui. Era normal sa nu stea cu o femeie capabila de astfel de gesturi si poate fi normal faptul ca isi doreste sa umileasca o astfel de femeie. Cred ca singura ta salvare din aceasta mizerie este sa le spui tu tot adevarul parintilor tai si sa-ti inveti lectia: mai bine mori decat sa-ti minti parintii. Intotdeauna in viata ta sa le spui tot adevarul si numai adevarul aprintilor tai si sa nu indraznesti sa-i minti. Si nu mai face lucruri pe care nu le poti recunoaste in public. Sigur ca nimeni nu vrea sa isi prezinte in public viata sexuala, dar eu pot recunoaste, la o adica, in public, tot ce tine de viata mea sexuala fara a ma teme sau a deveni asta un dezastru. E important sa ai in viata niste valori, o anumita demnitate si aceasta demnitate include intotdeauna sa-ti poti asuma toate faptele tale.

| agtu a răspuns (pentru Brigaela):

Hai sa nu facem din tantar armasar. Faptul ca s-a culcat cu un baiat cand erau parintii plecati nu inseamna ca a facut un copil cu el si dupa l-a vandut pentru droguri.

In plus de asta, nu toate familiile sunt destul de open minded incat un copil de 15-16-18-20 ani sa poata discuta despre viata lui sexuala si cui ii face felatii seara la cina.

| Brigaela a răspuns (pentru agtu):

Daca nu esti suficient de matura sa discuti cu parintii tai, atunci cu siguranta nu esti suficient de matura sa faci sex. Iar daca iti minti parintii si altcineva afla, asteapta-te ca acea persoana sa te trateze urat si sa nu te respecte, este o urmare normala. partenerul ei a vazut in ea o femeie mincinoasa, umila, lasa si nedemna de respect. Drept urmare, o trateaza asa cum o face. Nu e mare lucru, dar este o urmare previzibila si normala. Nu fac din tantar armasar, de altfel mi se pare o problema minora. Ii explic doar ca este tratata absolut normal in circumstantele date si cum poate sa evite pe viitor sa fie tratata astfel. Respectandu-se pe ea insasi, va primi respect si de la altii.

| Wehrmacht a răspuns:

Daca o face spune ca ai facut ceva cu el dupa care ai fost fortata sa ii faci oral.Cam greu cu doveditul ca nu-i asa dar politia nu poate sa nu te bage-n seama deci o sa ii faci probleme.

| Dariusuu a răspuns:

El nu poate demonstra cu nimic că i-ai făcut sex oral că doar nu o pus camere de filmat la tine în cameră, ( o fii ceva Ernest). Lăsând gluma la o parte pe viitor îţi recomand să nu te arunci în braţele fiecărui bărbat că vezi ce păţeşti.

Mare grijă.

| Alcyon a răspuns:

Si daca le spune parintilor ce? Or sa te certe putin si gata. Nu te arata impresionata de amenintarile lui, ca el asta urmareste. Sa te vada ca te sperii. Trebuie sa fii indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ciripeste ceva le spui parintilor ca face asta doar pentru ca sufera din cauza ca v-ati despartit si nu trebuie sa-i acorde importanta. Eu cred ca parintii te vor crede pe tine si nu pe el.
Data viitoare ai grija cui ii faci oral.

| Hexiled a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu o va face
+cu toti gresim si ati putea sa va inpacati persoanele care se iubesc nu-si fac rau si in timp ce sunt impreuna si dupa despartire Nu nu ar fi in stare (Funda?)

| simpluone a răspuns:

Sincer daca eu as fi tatal tau si cineva mi-ar da telefon si ar spune toate astea, l-as snopi din bataie. Deci explica-i fostului situatia ca s-ar putea sa o ia pe carca. Cat despre tine probabil ca vei primi o mustruluiala dar se trece peste...ca doar sexul oral nu este in topul pacatelor si nici nu a fost o super prostie din partea ta.

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Decat sa iti faci griji poti sa stai calma si sa o iei inaintea lor. De partea cu sex oral daca se afla,neaga orice ar fi! Asta daca esti la o varsta mica,daca totusi esti mai mare,nu cred ca este treaba lor.
Ideea e,ca sa te linistesti,discuta cu mama ta,spre exemplu. O discuta serioasa si sincera le rezolva pe toate. Ii spui ca nu mai sunteti impreuna si ca te bucuri intr-un fel,pentru ca din cauza lui faceai lucruri care acum le regreti si care sti ca daca se aflau tu aveai probleme,nu el si de aceea acum ca nu mai ai legatura cu el vrei sa le marturisesti. Si ii spui de faptul ca el venea la tine cand ai tai erau plecati si alte cateva lucruri de genul acesta. Totusi este bine sa negi orice are legatura cu sexul. Apoi,intr-o alta zi ii explici ca fostul tau te ameninta, dar nu sti exact cu ce. Iar cand el o sa ii sune pe ai tai sa le spuna cum el venea la tine, parintii tai or sa stie deja si daca o sa spuna ceva legat de orice forma de sex, ai tai or sa considere ca inventeaza. Stai calma, acest lucru este foarte important! Sper ca te-am ajutat!

| Selima a răspuns:

In locul tau, daca ar spune, la randul meu as raspandi vb ca " fata da nu mai suportam, de fiecare data cand eram in pat imi spunea sa ii bag un deget in fund ca fara nu putea avea orgasm " laughing) sa vad aare se face mai mult de cacao