| Danutolt a întrebat:

Salutare,mă numesc Dănuţ si am 18 ani si prietena mea are 15 ne iubim foarte mult. Si avem niste probleme cu fostul ei iubit in varsta de 26 de ani, el fiind și insurat... el inca tine la ea si nu suporta sa ne vada impreuna, recent a amenintat-o "daca nu se desparte de mine, el imi va face rau "i-am zis prietenei sa le zica parintilor ei situatia dar nu doreste fiindca ii e frica ca dansul va prinde ciuda si mai multa pe mine si nu va iesi bine mai ales cã el este mai scandalagiu aşa. Ce pot face in situatia asta? Va mulţumesc!winking

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Este de ajuns sa faca ea o plangere la politie ca este amenintata si il rezolva o perioada lunga de vreme.(posibil sa te ia si pe tine totusi).Sau te duci si "discuti" tu cu el mai serios asa, dar ai grija cat de serios pentru ca iar ajungem tot la capitolul politie.
Sau pui capat relatiei si iti gasesti una de varsta ta/astepti sa mai treaca 3 ani, aveti mai multe optiuni atunci.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te si spune-i nevesti-si.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O plangere penala pentru corupere de minori... aaaa stai... intri si tu acolo

| ALittleDeath a răspuns:

Fa-i tu primul raubatting eyelashes

| Danutolt explică:

Mersi WaterDrop