| Andrewz a întrebat:

E ziua mamei mele azi si nu stiu ce sa ii cumpar, ma ajuta cineva? Am doar 50 de lei.

10 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Flori, o cutie de bomboane, un DVD cu filmul preferat, accesorii (bratari, lantisoare)...

| pwp a răspuns:

O bluza
Un buchet de flori
Un colier
O tigaie
Un sort de bucatarie
O oja, un machiaj

| Bonotralalala a răspuns:

Iti ajungea cat de cat pentru doua blaturi, crema si frisca si iesea un tort facut de tine!

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
magneti pentru frigider
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)

| alexandra_8523 a răspuns:

Cumpara. i ce stii u ca ii place si ce crezi u c i.ar trebui (parfum bijuterii...)

| JustMeNck a răspuns:

Cumpara-i un buchet de flori happy

| FunDays a răspuns:

Orice ii cumperi completeaza-i cadoul si cu o felicitare scrisa cu un mesaj frumos pentru mama de la tine, asta o sa faca cadoul cu adevarat special

| weezybaby a răspuns:

Eu zic ca ar fi dragut o rama in care pui o poza cu tine si ea si un buchet de flori ..nu te baga la creme si parfumuri daca nu ii sti gusturile...happy

| crearesiteweb a răspuns:

O tigaie de teflon. ceva pentru gatit. daca ai penny in oras si au oferta. un dry coker

| Alexanoemi a răspuns:

Pai cumpara-i un lant ceva. o felicitare scrisa de tine sigur se va bucura pentru ca ii facuta de mana ta...succes! FUNDA :d