| BlossomofBubbles a întrebat:

Eu si verisoara mea(suntem de aceeasi varsta) ne batem mai tot timpul, dar de obicei nu era ceva serios, dar ieri ne-am batut foarte tare(din anumite motive) si ne-am tras de par si nici unu nu ne-am lasat.Si acum nici nu ne mai vorbim,eu nu vreau sa imi cer scuze, iar ea este cea incapatanata deci nici nu cred ca se gandeste la scuze. Sunt sanse sa ne impacam vreodata? Maine avem mate in particular impreuna, suntem si la scoala impreuna, si facem si modeling impreuna! Dar cred ca daca ne vedem din nou, or nu ne vorbim ori iar sarim una la alta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si cerei scuze... nu crapa lumea daca faci tu primul pas, oricum e sorata nu poate sa se intample nimic rau

| gingergirl1 a răspuns:

laughing Zici ca sunt eu si vãrã'miu laughing
Acum...lasa si tu de la tine!