| king5151 a întrebat:

Fratele meu a plecat astazi in afara sa munceasca si e a 6 a oara cand pleaca si am plans de fiecare data, mereu cand pleaca imi trezeste amintiri in cap de cand eram mai mici, cum pot sa ma abtin sa nu mai plang mereu? ( am 15 ani si imi e greu rau fara el).

Răspuns Apreciat de Editori
| Anonim8282828 a răspuns:

Gandeste-te ca ii e bine si ca evident si el iti duce lipsa la fel de mult si poate chiar mai mult, dat fiind faptul ca el a plecat.Sunati-va si vorbiti si asa nu il vei mai simti asa departe.Incearca sa faci ce iti place si sa iti ocupi cat mai mult timpul ca sa nu mai ai timp sa te gandesti, pana ce vezi ca ti-a mai trecut.

3 răspunsuri:
| ValentinGabi a răspuns:

Dacă sunteți așa apropiați sunați-vă cât mai des la web si țineți legătură cât de mult posibil

| Swetlly122 a răspuns:

Stai că mi-a dat o lacrimă

| king5151 explică (pentru Swetlly122):

Esti ironic sau?laughing

| Swetlly122 a răspuns (pentru king5151):

Nu sunt. Te inteleg că și eu am trecut prin asta

| AnastasiaSt a răspuns:

Of, te inteleg. Ii ai pe părinții tăi, petrece mai mult timp cu ei. Cu fratele tau, daca e posibil, încearcă să comunici mai mult pe Facebook, whatssap, telefon etc. Spune i fratelui tău ca ti e greu fără el, exprimă ți sentimentele față de el!
Va fi bine!