| SMTHING a întrebat:

Funda! Cum fac credit pe imvu? Va rog! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Un click aici (pentru 50 credite la fiecare 24 ore) : http://www.imvu.com/catalog/products_new.php
Un click aici (iti incerci norocu' o data la 24 ore) : http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php?play=1
Un click aici (merge o singura data) : http://www.imvu.com/fan_rewards.php?source=facebook_fan_promo
Un click aici (pentru a te inregistra pe MyYearBook si sa primesti 500 credite +alte cateva sute de credite pentru alte optiuni [poti completa pana la 2 optiuni pe zi] : http://www.imvu.com/myyearbook
Click aici (pentru a incepe peer review-ul care iti poate aduce pana la maxim 2500 credite pe zi! [Din pacate creditele folosind aceasta optiune se obtin foarte greu, mai exact 5 credite la fiecare 30 secunde] : http://www.imvu.com/peer_review/
Click aici (pentru a invita cat mai multi oameni pe IMVU. Vei castiga 1500 credite pentru fiecare persoana adusa pe imvu) : http://www.imvu.com/catalog/invite.php
***Pentru verificarea adresei de email vei primi 500 credite.
O ultima metoda ar fi cea cu pet-ul pe care-l "poti scoate la plimbare" pentru maxim 19 credite la fiecare 2 ore.

Asta e tot. Succes! :)

31 răspunsuri:
| Winniee a răspuns:

1.Inviti persoane si castigi bani
2.La animal iti da cate putin(dai la PETS)
3. Dai la free card si iti poti cumpara credit(pe card platesti sau telefon)

| iCreativity a răspuns:

Pentru a face credite , urmareste acesti pasi. :

1. Intra pe www.imvu.com .
2. Du-te la Credits , Earn Credits , cauta refer an friend , invite by email.
3. Du'te pe https://edit.europe.yahoo.com/registration?intl=uk , si creeaza'ti un id nou , cu o parola usor de memorat.
4. Intoarce-te la pagina cu Invite by email , si da-i copy paste id.ului pe care l.ai creeat.
5. Du-te pe www.yahoo.com , si cauta in imbox , mesajul pe care l.ai primit , de la Imvu. Cu yes sau no.
6. Da click pe yes si inchide pagina care ti s.a deschis , fara a completa nimic.
7. Apasa inca odata pe yes , si de data aceasta , completeaza fiecare camp , iar la email pune cateva litere , apoi acel email.
8. Dupa ce ti'ai facut acel cont , roaga in/o prieten/a care joaca Imvu sa iti intre pe contul acela , si sa iti dea 5 chaturi.
Vei observa cum la primul chat , iti vin 5oo de credite , la al treilea inca 5oo iar la al saselea inca 5oo.
Poti creea multe conturi cu acest email , dar intre doua conturi si al treilea lasa o pauza 5 minute .

Sper ca informatiile mele iti sunt de folos tie si mai multor persoane. (:

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plăteşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu exact siteul dar eu l-am folosit si chiar merge se numeste IMVU MAFIAS iti da 10 credite la, 2 sau 5 minute nu mai stiu sigur am facut multe credite cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe google si scrie imvu credits free si cauta undeva joc si scrie free credit 500 sau 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah da cum ma fac vip cu imvu mafias ca nu reusesc pls. ziceti-mi si mie mersi :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imprumut fara taxe sau comisioane ascunse.Veti avea de platit doar rata imprumutului.Rata de plata este fixa pe toata perioada imprumutului, trebuie sa completati un formular si in maxim 48 de ore veti primi imprumutul solicitat, pentru detalii trimite mail la : relatiidesucces@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosec myyearbook ca multi altii big grin nici eu nu prea stiu... uite cine vrea sa-mi foloseasca coupon code PMCCNKC1AR big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj thinking asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai la "free credits'' dai la '' invite and refer people '' dupa aceea la '' invite by email'' si trimiti mesajul. si gasesti mesajul in listade messenger. la mesaje...big grin Trebuie neaparat sa intri pe adresa de messenger la acre este facut contul big grin apoi iti faci contul si dai la cine-va sa iti intre pe cont si te invita de 5 ori si gata happy o vn creditulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami contul sa iti fac 4000 credite
K? ca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti-mi si mie va rog...sau invatati-ma.Guest_ubyyuby bagati-l va rog

| katrina21darrell a răspuns:

Adaugama la imvu... katrina21darrell si zi-mi ca tiam trimis mesaj happy

| BiyaBiy a răspuns:

Cu Meet me. Dai la eran credits si il gasestiwinking

| Kissurose a răspuns:

Ti-as spune, dar te-ai grabit sa dai funda! Imi pare rau!

| MihaiBotea1819 a răspuns:

1. Faci un ID yahoo, si faci un cont imvu
2.Intri pe acel cont (si de pe google si pe IMVU), de 3 ori
3. apesi pe Eran Credits
4. Apesi pe meet me
5. dai pe extrage curceri
6. faci acolo ce trebuie.
P.S. Daca faci intr'o singura fereastra castigi 500 credite, doua ferestre 1.000 si trei ferestre 1.500 (nu merge mai mult de 3 ferestre)/app iti trebuie un cont meet me! (:

| IoOoA a răspuns:

Cod cupon: NKA4K7TWKC pentru cine vrea sal foloseasca

| IoOoA a răspuns:

Intri pe IMVU[la pets]Trebuie sa ai Cheat Engine[gratuit] si in colt e un pc care straluceste.dai pe el, apoi la window list...la IMVU-Pets.
Dupaia pe enable speed hack si dai la max si cronometru' ala de la pets se misca mai repede si faci bani mai usor

| Alexaa00 a răspuns:

Pai. Sunt mai multe metode.
1. Faci un cont oare care. Iti faci cont de Meet Me, apoi pune credits in meet (retine 500 credits = 100, 000 credits in meet), deschide 3 ferestre cu 'Earn credits on meet me'. Dai pe echange curency apoi 'Over 40... (bla bla smug ) ' Si apoi scrii e-mailul de la contul de meet me si parola. si dai 'Continue' apoi scrii in prima casuta '500' cu cele trei sagei asa >>> in fiecare fereastra scrii '500' apoi SUBMIT (Aceasta actiune se face de pe contul facut) apoi intri pe contul tau de data asta totul e la fel doar ca sagetle vor fi asa

| tapalagaiulia a răspuns:

Invita prieteni

| alex_4767 a răspuns:

Pai ii cam greu de explicat da pot sa iti fac pana in 3mil. jumate de credite daca vrei sa ma contactezi id de mess:vipmoster

| Diamonddss a răspuns:

Cu meetme.

| CimitirulViselor a răspuns:

Deci intrii pe imvu dai sa inviti persoane si dai sa le inviti prin email. Acolo iti da 4 casute pe ultimele 2 ii scris ceva pe primele 2 scrii id tau. Dupaia intrii pe emailu tau si trebuie sa iti apara o chestie si dai yes si dai x dupa aia yes - - - > x si tot asa de 3 ori apoi a 4-a oara iti faci contul. Dai la cineva sa iti intre pe el ii zici sa te bage la pr si sa iti dea 5 chaturi da fara sa iasa din ele si primesti 1. 5000 XD BAFTA! :*

| colordream54 a răspuns:

Hmmm...thinking eu una am descoperit singura, asa ca poti sa iti bati si tu capu` sa facihappy de asta ai creierhappy

| Ionut_Nastase_1985 a răspuns:

Vreau credte imvu

| MissAlice a răspuns:

La inceput primesti 500 credits, dupa aia te duci in chat rooms si primesti vreo 1000 credits.Am o problema nu ma lasa sa-mi fac cont pe imvu! Ajutor!sad

| ClaudiutzaXD a răspuns:

Http://www.imvu.com/meetme/
( aici vei primi 1500 credite pe zi ) :*