| Bibilooi a întrebat:

Heeei! Am un bun prieten care fac 18 ani si vreau sa ii spun o urare foarte frumoasa de la multi ani, dar nu prea am ideei. Ma puteti ajuta, va roooog? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

De ziua ta, vroiam sa iti reamintesc sa nu uiti niciodata de unde ai plecat. E important sa iti aduci aminte, ca sa ii spui taximetristului, cand te intorci acasa dupa miezul noptii. La multi ani!

| Resurrection a răspuns:

La multi ani si multa fericire, sa fii iubit si tot ce ti-ai dorit vreodata sa se implineasca cu ocazia acestei zile speciale!

| Dolyta a răspuns:

Nu trebuie sa ii zici ceva sofisticat, doar spune-i o urare din suflet, spune-i ce simti, cat de mult de bucuri pentru el, nu stiu... dar sigur se va bucura mai mult daca e o rare simpla si din suflet, nu una de pe net happy

| madalinutza1876 a răspuns:

Ai putea sa-i spui:
1.Astazi e o zi in care sufletul drag va invinge orice urma de tristete, azi e o zi in care tot ce ti se pare greu azi va deveni usor, azi e o zi cand trandafirul vietii tale va deveni mai infloritor.In lumea noastra, totul se schimba, dar un singur lucru ramane cert: vei ramane mereu prietenul meu, dincolo de cuvinte, dincolo de timp si dincolo de distanta. Un sincer La multi ani!
2.Din adancul sufletului iti doresc ca anii ce se scurg sa treaca precum razele soarelui mangaie o trestie umeda si batuta de vant, precum iubirea alina sufletele suferinde. Sa fii fericit si mereu insotit de cei care merita sa te iubeasca.La multi ani.
3.Lucrurile mici pe care le facem si le spunem au mare importanta in timp ce noi ne urmam calea. Un gest frumos poate sa ia povara umerilor obositi pe drum. O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate. Cata bucurie tasneste deodata din lucrurile mici si simple, deci simplu, dar din suflet LA MULTI ANI!
4.Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele :
sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare,
sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare,
sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite,
sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite...
La Mulţi Ani!
5.Sub tavan de stele,
Si cu bani si fara bani,
Intr-un miez frumos de noapte,
Lumea-ti spune "LA MULTI ANI"
6.De ziua ce astepti in prag
Si de frumosu-ti nume
Eu iti doresc tot ce-i mai bun
Si fericire-n lume! numele sarbatoritului Eu iti doresc tot ce-i mai drag
Si fericire-n lume! La Multi Ani
Sper ca te-am ajutat!

| Daniel_Petrus_1993 a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.